ŠLAPIMO NELAIKYMO GYDYMAS FOTONA LAZERIU

 

Šlapimo nelaikymas – problema, kamuojanti kas trečią moterį. Šlapimo nelaikymas išsivysto, kai susilpnėjus dubens dugno raumenų ir fascijų palaikomąjai funkcijai (su amžiumi, po gimdymo, priaugus svorio, dėl įgimtų jungiamojo audinio ypatybių, dirbant sunkų fizinį darbą, menopauzėje, esant lėtiniam vidurių užkietėjimui, lėtinėms kvepavimo sistemos ligoms, mažojo dubens traumai ir kt.) pakinta šlapimo pūslės ir vidinių moters lytinių organų tarpusavio padėtis. Raumenys praranda elastingumą, nusilpsta, nukąra, todėl pasikeičia kampas tarp šlapimtakio kanalų ir šlapimo pūslės ir sutrinka įprastinis funkcinis mechanizmas. Šlapimo nelaikymas – tai ne tik liga, bet ir psichologinis, socialinis bei fizinis diskomfortas, darantis įtaką fizinei ir psichologinei sveikatai, socialiniam ir seksualiniam gyvenimui. Nevalingas šlapimo pratekėjimas pasireiškia kosint, čiaudint, bėgant, šokant, sportuojant, lipant laiptais, keliant svorį, juokiantis, lytinių santykių metu.

Šiais laikais modernių lazerių dėka galite atsikratyti šlapimo nelaikymo problemos greitai, saugiai ir neskausmingai.

Ginekologinė procedūra atliekama naujausiu ir galingiausiu „FOTONA SP Dynamis PRO“ lazeriu, pasižyminčiu itin švelniu (smooth) režimu, kurios trukmė iki 30 minučių. Gydymo metu nepažeidžiama makšties gleivinė, neveikiami kiti moters vidaus organai (gimdos kaklelis, gimda (miomos), kiaušidės ir kt.). Lazerio dėka sukuriama geresnė atrama šlapimo pūslei ir kitiems dubens organams, todėl dingsta arba gerokai sumažėja šlapimo nelaikymo požymiai.

Aukščiausios kokybės lazerinės sistemos

Fotona, turinti daugiau nei 50 metų patirtį lazerių technologijų srityje, yra pripažinta pasauline lydere, kurianti inovatyvius technologinius sprendimus medicinos lazerių pramonei. Taikydama mokslu pagrįstą metodą ir glaudžiai bendradarbiaudama su geriausiais universitetais ir medicinos tyrimų centrais, Fotona sukūrė pažangias impulsų technologijas, tokias kaip ASP (Adaptive Structured Pulse), kurios leidžia optimaliai tiekti energiją, kad būtų pasiekti geresni rezultatai be šalutinio poveikio. Naudojant du vienas kitą papildančius lazerio bangos ilgius (Er:YAG ir Nd:YAG) pasiekiamas išskirtinis universalumas – nuo ​​neabliacinių Fotona SMOOTH ® procedūrų ir švelnių abliacinių procedūrų iki neabliacinių terminių procedūrų.

Revoliucinė Fotona SMOOTH ® technologija

Fotona SMOOTH ® procedūros – tai neinvazinės, neabliacinės lazerinės procedūros, kurių metu patentuota lazerio technologija siunčia į makšties sieneles švelnius šilumos impulsus, dėl kurių funkcionaliai sustiprėja jungiamasis audinys makšties sienelės viduje, bendras makšties sienelės storis ir gleivinės audinio funkcinis pagerėjimas.

Er:YAG – galingiausias ginekologijos bangos ilgis

Fotona buvo pirmasis gamintojas, kuris ginekologijoje pristatė Er:YAG bangos ilgį, kad pagerintų CO 2 lazerių veikimą ir įgalintų saugesnes bei efektyvesnes procedūras. Fotona SMOOTH ® Er:YAG lazerio impulsai suaktyvina unikalią neabliacinio terminio stimuliavimo formą su švelniu dviejų audinių regeneracijos procesu, skirtu labai kontroliuojamam ir saugiam kolageno sustangrėjimui ir naujo kolageno susidarymui audiniuose.

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu skirtas lengvo ir vidutinio laipsnio krūvio šlapimo nelaikymo gydymui. Teigiamas poveikis stebimas ir esant mišriam šlapimo nelaikymui.

Šlapimo nelaikymo gydymo lazeriu dėka:

 • Susitraukia makšties priekinės sienelės, šlapimo pūslės sienelės, vestibulinės šlaplės dalies ir endopelvinės fascijos kolagenas (pakinta šlapimo pūslės ir šlaplės tarpusavio padėtis, dėl ko apsunkinamas nevalingas šlapimo pratekėjimas)
 • Skatinama naujo kolageno sintezė (suaktyvinimas tęsiasi iki 6 mėn., todėl gydomojo poveikio efektas nusistovi per 6 mėn.) skatinama naujų kraujagyslių gamyba (gerėja audinių mityba).
 • Visų šių poveikių dėka sukuriama geresnė atrama šlapimo pūslei ir kitiems dubens organams, todėl pranyksta arba ženkliai sumažėja krūvio šlapimo nelaikymo požymiai.

Šlapimo nelaikymo gydymo lazeriu privalumai:

 • Neinvazinė procedūra;
 • Neskausminga, nereikia anestezijos (nuskausminimo);
 • Nereikia specialaus pasiruošimo;
 • Saugus (nėra audinių pažeidimo zonos);
 • Procedūra trunka 15-30 min.;
 • Dažniausiai reikalingos 3 procedūros kas 1 mėn.;
 • Po procedūros galima iš karto grįžti prie kasdieninių darbų;
 • Pagerėjimas iš karto po procedūros ir stiprėja ateinančius 6 mėn. ;

Kokius tyrimus būtina atlikti prieš procedūrą?

 • Normalus onkocitologinis (PAP) tepinėlis (einamųjų metų);
 • Pilnas moters lyties organų ultragarso aprašas iki 1 mėn. senumo (Miomos nėra kontraindikacija šiam gydymui);
 • Šlapimo tyrimas iki 7d. senumo (reikia įsitikinti, ar nesama šlapimo infekcijos);
 • Makšties floros tyrimas iki 7d. senumo (reikia įsitikinti, ar nėra uždegimo);

Kokios rekomendacijos po procedūros?

 • Neturėti seksualinių santykių 1 sav. po procedūros;
 • Nesimaudyti vonioje, baseine 1 sav. po gydymo;
 • Po 1 mėn. atvykti pakartotinai procedūrai;

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė