Frakcinis odos atnaujinimas

Frakcinis odos atnaujinimas – savo universalumu ir gydomuoju poveikiu unikali procedūra, galinti išspręsti daugybę odos negalavimų: panaikinti raukšles, gydyti aknės pažeistą odą, naikinti randus ir pigmentines dėmes, sutraukti poras, grąžinti odai sveiką spindesį, jaunatviškumą ir gyvybingumą. Veido odos atnaujinimo procedūra rekomenduojama esant odos poringumui, nelygiam odos paviršiui, visų tipų raukšlėms, praradus natūralų odos skaistumą. Procedūros metu suaktyvinami regeneracijos ir kolageno gamybos procesai giliuosiuose dermos sluoksniuose: susidaro naujas ir švelnus odos sluoksnis, suaktyvėja kolageno gamyba.

Frakcinio odos atnaujinimo išskirtimumas yra tas, jog vos po pirmos procedūros prasidėję regeneracijos procesai tęsiasi ilgai, todėl bėgant laikui, odos būklė tik gerėja, o didžiausias efektas pasiekiamas praėjus 2-3 mėn. po atlikimo.

Kaip atliekama procedūra?

Odos paviršius veikiamas naujausios kartos lazeriu Fotona SP Dynamis Pro Erbium:YAG bangos ilgiu, frakciniu režimu, taškiniu būdu – odos paviršius paveikiamas itin siaurais pluoštais, vadinamaisiais mikrostulpeliais, tik konkrečiose vietose, aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Nepažeistos ląstelės aktyvuojasi, o pažeisti pluoštai pradeda gyti, tuo pačiu sutraukdami tarpelius tarp sveikos ir pažeistos odos. Taip išgaunamas odos patempimo efektas, sumažėja arba visai išnyksta raukšlės, pagerėja odos tekstūra, sumažėja poros, pranyksta arba tampa mažiau pastebimos pigmentinės dėmelės, oda įgauna jaunatvišką žvilgesį, švelnumą, taip pat randeliai nunyksta arba tampa mažiau pastebimi.

Iškart po procedūros oda būna paraudusi, patinusi, matomi maži šašeliai, tačiau nereikia nerimauti, tai normali organizmo reakcija, kuri praeina po 1–4 dienų. Taip pat po procedūros susiformuoja nedidelių šašelių.

Kadangi atliekant procedūras šlifuojančiu lazeriu pažeidžiamas odos vientisumas, po procedūros 2-3 dienas oda gali šlapiuoti, o veliau atsiradę šašeliai išlieka 5-7 dienas. Šiuo laikotarpiu būtina speciali odos priežiūra, o vėliau 2-3 mėnesius reikia vengti saulės spindulių ir nesilankyti soliariumuose.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Frakcinis veido odos atnaujinimas tinkamas vyrams ir moterims, siekiantiems ryškaus veido odos atsinaujinimo dėl raukšlių, išsiplėtusių odos porų, turintiems dėl aknės atsiradusių randų ar pigmentinių dėmių.

Kontraindikacijos:

 • Nėštumas.
 • Polinkis keloidiniams ar hipertrofiniams randams.
 • Izotretinoino vartojimas per pastaruosius 6 mėnesius.
 • Aktyvi odos bakterinė infekcija ar herpes virusas gydomoje vietoje.
 • 4 savaites iki gydymo aktyvus UV spindulių poveikis (įdegimas) planuojamoje gydyti zonoje.
 • Sutrikęs kraujo krešėjimas (sergant hemofilija ar naudojant vaistus, pvz.: varfariną).
 • Fotosensibilizuojančių vaistų vartojimas (tetraciklino grupės antibiotikų, isotretinoino ir kt.).
 • Terapinėje zonoje atlikta BB GLOW procedūra.

Rekomendacijos po procedūros:

 • Odos priežiūra po procedūros nulemia jos efektyvumą, komplikacijų pasireiškimo galimybę, todėl tai yra labai svarbi viso gydymo dalis.
 • Po procedūros gydytos vietos rekomenduojama nešlapinti, savaitę tepti odą drėkinančiu, atstatančiu kremu kas 2–3 val., nekasyti, nelupinėti.
 • Savaitę po procedūros vengti didelio fizinio aktyvumo.
 • 4 savaites neatlikti šveičiamųjų, rūgštinių, lazerinių procedūrų injekcijų paveiktoje zonoje.
 • 4–8 savaites gydytą zoną saugoti nuo UV spindulių (saulės, soliariumo), atvirose vietose tepti SPF50 apsaugą turinčiais preparatais kas 2–3 val.
 • 1–2 savaites nesilankyti pirtyse, saunose, nesimaudyti baseinuose, vonioje, nesiprausti po karštu vandeniu.
 • Pusmetį po procedūros gydytą zoną saugoti nuo UV spindulių, atvirose vietose tepti SPF30–50 apsaugą turinčiais preparatais kas 2–3 val.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė