PRP terapija

PRP procedūra – trombocitais praturtinta plazma, kuri yra sudedamoji žmogaus kraujo dalis kaip ir raudonieji bei baltieji kraujo kūneliai ir trombocitai. Dėl trombocitų kreša kraujas, juose yra daugybė biologiškai aktyvių medžiagų – įvairių fermentų, augimo faktorių, skatinančių žaizdų

gijimą, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi.

PRP injekcija – tai natūrali terapija, skirta odos atjauninimui, bet taip pat aktyviai naudojama ir plaukų slinkimui gydyti. Tai itin saugus ir efektyvus metodas įvairioms odos problemoms spręsti. PRP turi stiprų poveikį audinių regeneracijai ir gijimui.

Atliekant PRP terapiją pasiekiamas panašus rezultatas, kaip ir veido patempimas (liftingas). Odos atjauninimas PRP paremtas tuo, kad trombocitai išskiria įvairius augimo faktorius, skatinančius audinių atsinaujinimą, angiogenezę ir kolageno (baltymo, kuris pagerina odos elastingumą, stangrumą ir atsinaujinimą) gamybą. Atliekant šią terapiją taip pat išlyginamos raukšlės, panaikinami spuogų randai.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis apdorojamas specialiame PRP aparate, kuris trombocitų koncentraciją padidina 6-8 kartus. Kraujas, paimtas iš paciento venos, patalpinamas specialiame konteineryje ir 5 -10 minučių centrifuguojamas, tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Gautas kraujo kūnelių koncentratas, itin plona adata, suleidžiamas į problemines odos vietas. Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias odos kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastino gamybą.

  • Natūrali terapija ir pokyčiai be chirurginės intervencijos
  • Itin saugi procedūra
  • Ilgai trunkantis efektas
  • Odos atsistatymo po procedūros laikotarpis nuo 2 iki 24 valandų

Procedūrų kursas: dažniausiai rekomenduojama atlikti 2-3 procedūras kas 1-2 mėnesius, vėliau 1-2 kartus metuose.

Kam netinka PRP?

PRP terapijos reikėtų vengti, jei vartojate kraują skystinančius vaistus, , sutrikęs Jūsų kraujo krešėjimas, taip pat jei sergate kai kuriomis lėtinėmis ligomis, pvz. cukriniu diabetu, jei injekcijos vietoje stebimas bėrimas ar infekcijos požymiai. PRP procedūra nėra tinkama esant nėštumui, aktyvioms uždegiminėms ligoms, lėtinėms kepenų ligoms ar vartojant antikoaguliantus. Norint užtikrinti savo saugumą, būtinai įspėkite procedūrą atliekantį specialistą apie vartojamus vaistus, maisto papildus bei ligas.

Procedūrų kainos

PRP terapija
PRP veidui,dekolteAKCIJA240199€
PRP plaukamsAKCIJA240199€
PRP su hialuronuAKCIJA300250€