JETPEEL procedūra

JetPeel – tai nauja, alternatyvų neturinti procedūra pasaulyje! Patentuotos JetPeel procedūros metu atliekamas neinvazinis ir švelnus odos gydymas be botulino toksino, greitai ir efektyviai atkuriamas odos drėgmės balansas bei sumažinamos esamos raukšlės. Visa tai atliekama be jokios invazijos, skausmo ir jokio poprocedūrinio laikotarpio.

Kuo JetPeel procedūra skiriasi nuo kitų odos valymo būdų?

JetPeel technologijos pranašumas yra tai, kad, skirtingai nei kiti mechaniniai veido valymai, tinka įvairių tipų ir būklių odoms. Procedūra yra maloni ir saugi, kadangi jos metu antgalis neliečia odos paviršiaus, viršutinis odos sluoksnis nėra mechaniškai braižomas, nėra vakuumo bei abrazyvų, kurie gali sukelti kapiliarų pažeidimą ir odos sudirgimą. Po procedūros galima iš karto grįžti į darbus ar kitas veiklas, kadangi oda būna gausiai sudrėkinta, švari, su akivaizdžiu patempimo ir spindėjimo efektu.

JetPeel veikia giliai dermą, tačiau yra 100% neinvazinė procedūra. Ji suteikia matomus ir greitus rezultatus iškart po procedūros! Kaip visa tai įmanoma? Su išskirtine JetPeel technologija!

Kokias odos problemas spręsti padeda ši procedūra?

Procedūra giliai valo, šveičia, drėkina ir aprūpina deguonimi odą, taip pat padeda išspręsti daugelį odos problemų, tokių kaip: pigmentacija, dehidratacija, rožinė, raukšlės, aknė, odos senėjimas, praradusi elastingumą ir suglebusi oda. Beskausmės procedūros metu, naudojant specialų patentuotą antgalį, 200 m/s greičiu odą veikianti aukšto slėgio deguonies ir fiziologinio tirpalo srovė netraumuojančiai nušveičia negyvąsias odos ląsteles, išvalo poras, atveria mikrokanalėlius odoje, per kuriuos specialių komponentų kokteiliai patenka tiesiogiai į gilesnius sluoksnius.

 • Jetpeel LŪPOMS – sausoms, pilkoms, suglebusioms ir putlumą praradusioms lūpoms;
 • Jetpeel PLAUKAMSpraradusiems žvilgesį, prigludusiems ir netekusiems apimties plaukams. Plaukai sustiprėja, skatinamas plaukų augimas;
 • Jetpeel SAUSAI ODAI – dehidratuotai, išsausėjusiai, šerpetojančiai veido odai. Giliai į dermą įvedamahialurono rūgštis, atkuriamas odos drėgmės balansas;
 • Jetpeel SKAISTINANTI procedūra skirta pilkai, skaistumą praradusiai veido odai, šviesina bei atkuria sveikos odos spalvos tolygumą;
 • Jetpeel PIGMENTACIJAI MAŽINTI procedūra mažina pigmentacijos požymius, žalingo saulės poveikio ar amžiaus dėmes. Oda įgauna šviesų, tolygų atspalvį bei skaistumą;
 • Jetpeel GILUMINIAM ODOS VALYMUI procedūra skirta pilkai, pavargusiai odai, kamuojantiems bėrimams bei išsiplėtusioms poroms mažinti;
 • Jetpeel AKNĖS GYDYMUI procedūros sudėtyje esantys komponentai veikia keratolitiškai, antimikrobiškai bei mažina propioni acne bakterijų skaičių;
 • Jetpeel JAUTRIAI ODAI – jautriai, pažeistai, sudirgusai odai, mažina raudonį ir kaitimo pojūtį, greitina odos regeneraciją;
 • Jetpeel JAUNINANTI (anti-age) – praradusiai elastingumą bei suglebusiai odai, greitai ir efektyviai atkuriamas odos drėgmės balansas bei sumažinamos esamos raukšlės. Oda atjauninama, lėtinami odos senėjimo procesai;
 • Jetpeel BOTULINO EFEKTUI sumažinamos esamos raukšlės, lėtinami odos senėjimo procesai, atjauninama oda, efektyviai atkuriamas odos drėgmės balansas, sukuriamas odos patempimo efektas. Kokteilių sudėtyje esantys peptidai prilygsta botulino toksino poveikiui – atpalaiduoja veido mimikos raumenų spazmus, bet skirtingai nei botoksas jis neparalyžiuoja raumenų.

JETPEEL procedūrą sudaro keli etapai:

 • Pirmajame etape atliekamas limfodrenažinis masažas. Tai malonus ir atpalaiduojantis masažas, naudingas detoksikuojant odą ir stimuliuojant mikrocirkuliaciją.
 • Antrajame etape atliekamas giluminis odos valymas naudojant kokteilius su rūgštimis (glikolio, salicilo, migdolų). Specialia technologija nuo odos pašalinamos negyvos odos ląstelės, oda paruošiama specialių medžiagų įvedimui.
 • Trečiajame etape atliekama beadatinė mezoterapija, kurios metu giliai į dermą įvedamos aktyvios medžiagos: hialurono rūgštis, peptidai, vitaminai bei kitos antioksidacinės ir ląsteles atnaujinančios medžiagos. Visos procedūros metu atliekamas 3D raumenų masažas, kuris atpalaiduoja veido raumenis, suteikia akivaizdų patempimo efektą, stangrina odą ir mažina raukšles.

Kontraindikacijos:

Procedūra neatliekama, jeigu yra limfotakos sistemos sutrikimai, alergija šalčiui, esant infekcinėms ar virusinėms ligoms. Po botulino toksino injekcijų ir hialurono rūgšties užpildų procedūrą galima atlikti praėjus 3-4 savaitėms.

Kada pastebimi pirmieji pokyčiai?

Rezultatai pastebimi jau po pirmo karto! Po procedūros oda tampa glotni ir švari, tarsi nupoliruota, dingsta streso ir nuovargio požymiai.

JetPeel yra pažangi odos priežiūros technologija, skirta odos gydymui ir pasitikėjimui didinti. Estetinei medicinai pritaikyta technologija leidžia patogiai, sveikai ir greitai matyti rezultatus. Visa tai yra grožio procedūrų ateitis!

Intensyvus kursas: 4-6 procedūros, kas 1-2 savaites. Palaikomoji procedūra 1k./mėn.
Taip pat ši procedūra puikiai tinka norint atrodyti įspūdingai prieš svarbų renginį, nes Jūsų oda bus švytinti ir gausiai pridrėkinta.
Procedūros trukmė: 45-60 min.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė