Lūpų putlinimas

Lūpų putlinimas – Tai viena populiariausių, nesudėtinga ir greita procedūra, kuri suteikia lūpoms putlumo, pakoreguoja jų formą, suteikia kontūrą, pašalina aplinkui esančias raukšleles, pakelia lūpų kampučius bei kas svarbiausia – suteikia žavesio visam veidui.

Procedūra atliekama naudojant hialurono rūgšties užpildus – negyvulinės kilmės, stabilizuotos hialurono rūgšties, gelinius produktus, kurie panašūs į mūsų organizme esančią hialurono rūgštį ir, laikui bėgant, žmogaus organizme visiškai suyra. Produktais koreguojamos ne tik lūpos, bet ir įvairaus gylio raukšlės, veido kontūrai. Suleista hialurono rūgštis susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir drėkina lūpas. Su amžiumi hialurono rūgšties ir kolageno kiekis mažėja, tad norint atstatyti prarastą lūpų apimtį, atliekamos hialurono rūgšties injekcijos.


Ši procedūra tinka tiek jaunoms tiek vyresnėms moterims. Po procedūros lūpos išlieka natūralių formų, o efektas jaučiamas iki 12 mėnesių.

Kada atliekamas lūpų didinimas hialurono rūgšties injekcijoms?

 • Kai lūpos yra siauros ir šypsantis praktiškai nesimato;
 • Su amžiumi lūpos tampa plonesnės ir sumažėja jų apimtis;
 • Norint padidinti jų apimtį estetiniais sumetimais;
 • Siekiant koreguoti formą, asimetriją ar užpildyti smulkias raukšleles aplink lūpas;
 • Atsižvelgiant į veido formą, pilnesnės lūpos dažnai suteikia veidui harmoningą išvaizdą.

Kontraindikacijos:

 • Pūslelinė (herpes virusas)
 • Cukrinis diabetes (aktyvi stadija), kitos lėtinės ligos
 • Nėštumas, žindymas
 • Alergija hialurono rūgščiai
 • Polinkis į keloidinių (išvešėjusių) randų susidarymą
 • Antibiotikų vartojimas
 • Procedūros eiga

  Lūpų putlinimas – mažai skausminga procedūra, nes dažniausiai švirkšte jau būna nuskausminančių medžiagų, taip pat užtepami nuskausminamieji vaistai ant odos. Prieš injekciją oda kruopščiai dezinfekuojama. Injekcija atliekama maža adata arba kaniule. Po injekcijos vieta pamasažuojama, kad hialurono rūgštis tolygiai pasiskirstytų

 • Po procedūros

  Po procedūros galite jausti tinimą, išnyksiantį per kelias dienas. Gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės. Galutinio rezultato sulauksite po kelių savaičių, kadangi per jas užpildas galutinai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyją galutinę formą ir kontūrą.

  Lūpų tinimas paprastai praeina per 48 val. po injekcijos. Po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti jokiais kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis, tačiau patartina šaldyti ledu ir dėti šaltus kompresus tą pačią ir kitą dieną. Pirmą dieną taip pat derėtų vengti makiažo, lūpų dažų. Taip pat rekomenduojama 1 savaitę vengti aktyvių saulės spindulių, saunos, intensyvaus sporto.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė