Foto atjauninimas lazeriu

Odos atjauninimas lazeriu – tai odos struktūros pagerinimas, porų sumažinimas, pigmentacijos panaikinimas bei raukšlelių sumažinimas vienu metu. Taigi oda bendrai atrodo atjaunėjusi. Procedūros metu yra veikiami tik gilieji odos sluoksniai, o viršutinis – lieka nepaliestas. Beskausmės procedūros metu lazerio spinduliu yra suaktyvinama kraujotaka bei stimuliuojamos už kolageno bei elastino skaidulų gamybą atsakingos ląstelės – fibrolastai. Padidėjus kologeno kiekiui ir suaktyvėjus kraujotakai – oda pastebimai atjaunėja, tampa lygesnė, švytinti ir elastingesnė.

 • Kaip atliekama procedūra?

  Lazeris išskiria šviesos impulsą ir sukelia lengvą dilgtelėjimo jausmą. Procedūros metu suaktyvinama kraujotaka, stimuliuojami fibroblastai, kurie skatina kolageno bei elastino skaidulų gamybą,oda tampa stangresnė ir lygesnė. Veiksmingą ir neskausmingą procedūrą užtikrina šioje lazerinėje sistemoje skausmo malšinimui naudojama dvigubo lazerio impulso technologija.

 • Kokio rezultato galima tikėtis?

  Ši procedūra skaistina odą ir ją stangrina. Lazerio spinduliai nepažeidžia odos paviršiaus, veikia į gilesnius odos sluoksnius ir skatina kolageno formavimąsi, todėl oda tampa stangresnė, raukšlelės tampa mažiau gilios, lėtėja odos senėjimas, pašviesėja pigmentinės dėmės, stiprinami kapiliarai, todėl ji taip pat tinka veido rožinės pažeistai odai.

 • Kiek procedūrų gali prireikti?

  Procedūrų skaičius priklauso nuo odos būklės bei Jūsų lūkesčių, tačiau dažniausiai reikia 3 – 6 procedūrų, 1 kartą per mėnesį.

 • Kaip oda atrodys po procedūros?

  Jūsų veikla nebus apribota, nes odos paviršius nepažeidžiamas. Kartais po procedūros oda parausta, tačiau paraudimas būna nežymus ir praeina per kelias valandas, taip pat jau sekančią dieną galima naudoti Jums įprastas odos priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemones.

 • Ar procedūra skausminga?

  Procedūra neskausminga, pacientas gali jausti švelnų dilgčiojimą ar šilumos pojūtį.

 • Kaip pasiruošti procedūrai?

  Kelias savaites prieš šią procedūrą rekomenduojame vengti deginimosi saulėje ir soliariume, naudoti SPF kremus.

 • Rekomendacijos po procedūros

  Kelias savaites po procedūros nesideginkite saulėje ir soliariume, naudoti SPF kremus.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė