Veido odos valymas (rūgštinis, mechaninis, ultragarsinis, kombinuotas)

Gražios ir sveikai atrodančios veido odos paslaptis – veido valymas. Veido valymas yra atliekamas užsikimšusių veido odos porų valymui. Inkštirai, spuogai, odos papilkėjimas ar gyvybingumo trūkumas rodo, kad yra būtinas giluminis veido valymas. Esant normaliam odos atsinaujinimo ciklui, ląstelės apsivalo savaime, bet veikiamos streso, hormonų svyravimui, nemigos, blogos mitybos, kai gausiau prakaituojame, ląstelių ciklas sulėtėja, todėl užsikemša prakaito liaukos, užsiteršia oda, ir nustoja tinkamai funkcionuoti.

Procedūra pasižymi puikiomis valomosiomis, drėkinančiomis, šviesinančiomis bei antioksidacinėmis savybėmis, rezultatas yra ilgalaikis, o gaunamas efektas matomas iš karto. Procedūros metu pašalinamas sustorėjęs raginis odos sluoksnis, paskatinamas odos ląstelių atsinaujinimas, sumažinama riebalinių liaukų veikla, todėl oda nustoja blizgėti, palygėja, pagerėja struktūra. Procedūros metu naudojamo tirpalo stiprumą specialistas parinks ir pritaikys pagal odos tipą, būklę ir paciento lūkesčius ir/arba turimas problemas.

pHformula pirmoji kosmetikos kompanija sukūrusi kosmetikos ir vaisto derinį. Tai ištisa medicininė odos atnaujinimo sistema. Ingridientų formulės, kurios naudojamos produktų kūrimui – 30 metų intensyvaus mokslo ir medicinos patirties rezultatas. pHformula išsiskiria turinti unikalų PH-DVCTM kompleksą, kuris gerina aktyviųjų medžiagų skvarbą. Tai kontroliuojamas, dermatologinis odos atnaujinimas.

Teisingai atlikta veido valymo procedūra ne tik sprendžia estetines problemas, bet ir mobilizuoja probleminės odos vidinius resursus, stimuliuoja jos apsauginius mechanizmus, yra profilaktinė priemonė.

Po procedūros estetiškai pakinta odos išvaizda, oda tampa tolygi, išvalyta. Kosmetologė atsižvelgus į odos ypatumus parinks tinkamiausias priemones išvalyti odą.

Prieš atliekant procedūrą:

  • Rekomenduojama vengti ilgesnio buvimo saulėje, nesilankyti soliariume10 dienų prieš ir po procedūros
  • 2-4 savaites neatlikti invazinių procedūrų, kurios pažeidžia odos paviršiaus vientisumą (dermabrazija, biorevitalizacija, procedūra su dermaroleriu, užpildai ir kt.)
  • 2-4 savaites neatlikti lazerinių procedūrų veidui.

Rekomendacijos po odos atnaujinimo procedūros:

  • Vengti saulės spindulių ir naudoti apsauginį kremą SPF 30; SPF 50;
  • Poprocedūriniam poveikiui sustiprinti kosmetologė gali rekomenduoti specialių priemonių veido odos priežiūrai namuose.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė