Kūno procedūros

Lieknas, stangrus, be celiulito kūnas – yra bene daugelio moterų siekiamybė, tačiau ne visoms moterims pavyksta tai pasiekti. VENUS LEGACY 4D kūno kontūravimo procedūra leidžia greitai ir be skausmo, intensyvaus sporto bei alinančių dietų pasiekti Jūsų trokštamus rezultatus.

Naujasis VENUS LEGACY™ aparatas, patobulintas technologinėmis inovacijomis, pasižymi efektyvumu ir neprilygstamais rezultatais kūno kontūrų formavimo ir odos atjauninimo srityje.

Pažangiausias pasaulyje kūno kontūravimo srityje VENUS LEGACY™ aparatas yra vienintelis, kuris skleidžia 4D neinvazines daugiapolio radijo dažnio bangas, impulsinį elektromagnetinį lauką ir naudoja inovatyvią VariPulse™ (vakuumo) technologiją. Derinant visas šias technologijas, patempiama ir sustangrinama oda, suaktyvinama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba, mažinamas riebalinis sluoksnis ir celiulitas, formuojami kūno kontūrai.

4D kūno kontūravimas su VENUS LEGACY™ aparatu – tai alternatyva riebalų nusiurbimui chirurginiu būdu. Procedūros nesukelia nemalonių pojūčių, tinka visų tipų odai, be to, nėra poprocedūrinio laikotarpio. Šios procedūros saugios ir efektyvios.

Dažniausiai ši procedūra atliekama pilvo, liemens, sėdmenų, šlaunų, rankų, pasmakrės, veido, kaklo srityse.

Taip pat kūno sritims atliekame kūno mezoterapijos procedūrą, kuri mažina riebalines sankaupas ir celiulitą, stangrina ir atjaunina odą.