Estetinė dermatologija

Medestetus klinikoje atliekame įvairias estetinės dermatologijos procedūras. Tai vienos populiariausių procedūrų pasaulyje, kurios padeda išsaugoti odos jaunystę ir gyvybingumą, atsikratyti trūkumų. Šios procedūros tokios populiarios dėl to, kad tai yra nechirurginis gydymo būdas, yra beveik neskausmingos, lengvai ir greitai atliekamos.

Hialurono rūgšties užpildais koreguojamos smulkios ir gilios raukšlės, atliekami veido kontūrų ir apimties formavimai, putlinamos lūpos. Jeigu Jus vargina nuolatinis plaukų slinkimas, norite sustabdyti ankstyvą plikimą, sustiprinti plaukus bei paskatinti jų augimą, tuomet atliekamos mezoterapijos, PRP, plaukų užpildo procedūros.

Mezoterapinių procedūrų pagalba yra gerinama odos būklė, atstatomas odos elastingumas ir tonusas, oda įgauna sveika atspalvį. Norint greitai atgaivinti veido odą, giliai pridrėkinti, atkurti jos elastingumą ir suteikti švytėjimą yra atliekamos biorevitalizacijos procedūros, Botulino injekcijos atliekamos norint sumažinti mimikos raukšles aplink akis, tarp antakių, ant kaktos ir kaklo.

Taip pat sėkmingai gydomas padidėjęs ir diskomfortą keliantis prakaitavimas delnų, padų ar pažastų srityse.

Kviečiame išbandyti šias procedūras mūsų klinikoje!