Apie kliniką

Medestetus klinika – tai estetinės medicinos klinika Kaune, kurioje atliekamos profesionalios estetinės dermatologijos ir kosmetologijos procedūros. Klinikoje dirba profesionalios estetinės medicinos specialistės, gydytojos dermatovenerologės, kosmetologės, kineziterapeutės.

Viena populiariausių procedūrų mūsų klinikoje yra plaukelių šalinimas lazeriu. Šioms procedūroms naudojame vienus naujausių, geriausių ir profesionaliausių Lietuvoje ir visame pasaulyje, 2022 metais Vokietijoje pagamintus diodinius lazerius – Asclepion MeDioStar Monolith. Taip pat šis lazeris gydo aknę bei atjaunina odą. Procedūros yra neskausmingos ir greitos.

Procedūrų efektyvumui didžiausią reikšmę turi specialisto kvalifikacija ir gebėjimas naudotis lazeriu bei individualiai pritaikyti parametrus kiekvienam pacientui. Priešingai nei kitose įstaigose – Medestetus klinikos specialistai yra vieninteliai sertifikuoti Asclepion akademijos nariai Lietuvoje, kurie yra apmokyti lazerių gamykloje Vokietijoje, todėl garantuojame, kad procedūros bus atliekamos maksimaliai efektyviai.

Taip pat turime naujausią ir profesionaliausią rinkoje lazerį 2022m. Fotona Sp Dynamis, kuris jungia „Er:Yag“, „Yag Nd:Yag“ lazerius. Šiuo moderniu lazeriu gydomos dermatologinės problemos: šalinamos kraujagyslės, kapiliarai, naikinami įgimti ir įgyti apgamai, paviršiniai gerybiniai odos navikai, ksantelazmos (riebalų sankaupos vokų srityje), keratomos, papilomos, gydomi spuogai (aknė). Lazeriu atliekamos estetinės (grožio) procedūros – odos atjauninimas, raukšlių naikinimas, plaukelių, pigmentinių dėmių šalinimas.

4D odos atjauninimas naujausiu Fotona Sp Dynamis lazeriu– šiuo metu populiariausių dermatologijos paslaugų viršūnėje karaliaujanti ir perversmą grožio industrijoje sukėlusi procedūra, kurios rezultatai prilyginami injekcijų poveikiui ir plastinėms operacijoms. Procedūrą saugu atlikti net vasaros metu!

Tie, kas nori greitai, be skausmo, intensyvaus sporto bei alinančių dietų pasiekti liekną, stangrų be celiulito kūną – siūlome konkurentų neturinčią VENUS LEGACY 4D kūno kontūravimo procedūrą, kuri skleidžia 4D neinvazines daugiapolio radijo dažnio bangas, impulsinį elektromagnetinį lauką ir naudoja inovatyvią VariPulse™ (vakuumo) technologiją.

Klinikoje taip pat atliekame atjauninačias, drėkinančias, raukšles mažinančias procedūras, tokias kaip mezoterapija, biorevitalizacija, redermalizacija. Viena populiariausių ir greičiausių procedūrų mūsų klinikoje yra botulino injekcijos, kurios atliekamos raukšlių mažinimui bei prakaitavimo gydymui.

Na, o tie, kas nenori invazinių procedūrų, siūlome vieną populiariausių Medestetus klinikoje ir alternatyvų neturinčią patentuotą procedūrą JetPeel, kurios metu greitai ir efektyviai atkuriamas odos drėgmės balansas bei sumažinamos esamos raukšlės. Visa tai atliekama be jokios invazijos, skausmo ir jokio poprocedūrinio laikotarpio. Po procedūros galima iš karto grįžti į darbus ar kitas veiklas, kadangi oda būna gausiai sudrėkinta, švari, su akivaizdžiu patempimo ir spindėjimo efektu.

Paslaugas atliekame naudodami tik pažangiausią medicininę įrangą, kokybiškus medikamentus bei profesionalią kosmetiką. Nuolat dalyvaujame Lietuvos bei užsienio kongresuose, seminaruose, domimės pasaulinėmis naujienomis.

Džiaugiamės, kad esame ta vieta, į kurią mielai sugrįžta klientai.

Medestetus – mums rūpi Jūsų grožis!

Specialistai

 RŪTA RADAVIČIENĖ
RŪTA RADAVIČIENĖGyd. akušerė - ginekologė
Ugnė Stanislovaitienė
Ugnė StanislovaitienėEstetinės med. specialistė, klinikos įkūrėja
Augustė Sutkutė - Seniūnė
Augustė Sutkutė - SeniūnėGydytoja dermatovenerologė
Reda Goštautaitė
Reda GoštautaitėEstetinės med. specialistė
Jolanta Orlovienė
Jolanta OrlovienėKineziterapeutė

Galerija