Aknės šalinimas lazeriu

Aknė yra odos liga, kurios atsiradimui svarbūs keli veiksniai. Odoje esančios riebalinės liaukos yra susijungusios su plaukų folikulais. Aknei būdinga, kad riebalinių liaukų veikla yra per daug aktyvi, t.y. išskiria per daug riebalų, o folikulų ragėjimas yra padidėjęs, t.y. jie linkę užsikimšti. Dėl šių priežasčių pradeda formuotis uždari arba atviri komedonai (kitaip vadinami inkštirais). Veikiant aknės bakterijai, vyksta uždegiminė reakcija, spuogai tampa raudoni, skausmingi, o jiems gyjant pažeistoje odoje gali likti rausvų dėmelių ir/ar randelių. Aknė dažniausiai pasireiškia brendimo laikotarpiu, tačiau gali varginti ir suaugusiuosius.

Aknės tipai:

 • Komedoninė aknė – tai aknė, kuriai būdingi atviri ir uždari komedonai.
 • Papulinė-pustulinė aknė – tai aknė, kuriai būdingos papulės, pustulės, šašeliai, kurie formuojasi iš komedonų prisidėjus uždegimui, jiems sugijus gali likti randelių.
 • Mazginė – cistinė aknė- tai sunki aknės forma, kai tarp komedonų, papulių, pustulių ir šašelių formuojasi skausmingi mazgai ir cistos, kuriems sugijus lieka gilūs randai.

Dažniausios aknės atsiradimo priežastys

 • Hormoniniai pokyčai organizme
 • Netaisyklinga mityba
 • Netinkamai naudojamos kosmetikos priemonės
 • Kaip atliekama aknės gydymo procedūra lazeriu?

  Aknės gydymas atliekamas naujausios kartos lazerio „MeDioStar Monolith“ išskiriamu šviesos impulsu – jis gydo uždegiminius odos bėrimus, sumažindamas odos paraudimą, patinimą, pūlinukų skaičių. Lazerio skleidžiama šiluma stabdo aknės bakterijų dauginimąsi, taip pat sutrikdo kraujo apytaką uždegimo židinyje. Dėl to silpsta odos riebalinių liaukų aktyvumas, sumažėja uždegiminės bei imunologinės reakcijos. Procedūros metu lazerio išskiriamas šviesos impulsas sukelia lengvą dilgtelėjimo jausmą, tačiau tai nesukelia jokio skausmo, nes tuo pat metu viršutinis odos sluoksnis yra šaldomas. Jau kitą dieną po procedūros pastebėsite odos būklės pagerėjimą: pūlinukų skaičius sumažės, oda taps lygesnė, gražesnė.

 • Rezultatai, kurių galima tikėtis po aknės gydymo lazeriu:

  • Sunaikinta aknės bakterija;
  • Pastebimai mažiau aknės bėrimų (komedonų, papulių, pustulių);
  • Sumažėjusi riebalų gamyba odoje, ,,sutrauktos” poros;
  • Suaktyvinta kalogeno gamyba;
  • Pagerinti fiziologiniai procesai odoje;
  • Skaistesnė ir švaresnė oda, kuri atrodys pastebimai sveikesnė.
 • Kiek procedūrų gali prireikti?

  Rekomenduojamas spuogų gydymo kursas yra 3-4 procedūros, tačiau būtinos 7-10 dienų pertraukos. Visas gydymo kursas turėtų būti atliktas per 50-60 dienų.

 • Kaip oda atrodo po procedūros?

  Oda gali būti šiek tiek paraudusi, tačiau paraudimas dažniausiai greitai pranyksta.

 • Ar procedūra skausminga?

  Procedūra neskausminga dėl integruotos šaldymo sistemos, tačiau procedūros metu pacientas gali jausti lengvą dilgčiojimą arba šilumos pojūtį.

 • Ar gydant aknę lazeriu reikia naudoti kitas gydymo priemones?

  Aknės pažeistą odą reikia nuolatos prižiūrėti, todėl būtina naudoti vietines priemones, kurios yra skirtos į aknę linkusiai probleminei odai.

 • Kaip pasiruošti procedūrai?

  Prieš procedūrą būtina pasitarti su gydytoju. Mūsų specialistai parinks Jūsų odai geriausiai tinkančią gydymo schemą ar kelių gydymo metodų planą. Dvi savaites iki procedūros venkite ultravioletinių spindulių. Procedūra neatliekama nėštumo laikotarpiu.

 • Rekomendacijos po procedūros

  Po procedūros rekomenduojame nesideginti saulėje, soliariume, nesinaudoti sauna ir karšta vonia. Taip pat vieną parą nerekomenduojame naudoti kosmetikos srityse, kuriose buvo atlikta procedūra.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė