Darinių šalinimas lazeriu

Labai svarbu rūpinti savo sveikata ir atlikti odos diagnostiką dermatorkopu pas gydytoją dermatovenerologą kasmet. Esant diskomfortui darinius galime saugiai pašalinti profesionaliu naujausiu dermatologiniu lazeriu Fotona Sp Dynamis Pro lazeriu.

Apgamų, papilomų, keratozių, karpų ir kitų odos gėrybinių darinių šalinimas lazeriu – tai saugi ir neskausminga procedūra. Lazeriu galima šalinti įvairių dydžių, tiek paviršinius, tiek gilesnius odos darinius. Dažniausiai užtenka vienos procedūros, kad darinys būtų visiškai pašalintas.

Pigmentiniai dariniai ištiriami dermatoskopu ir tik nekylant abejonių, kad navikas gerybinis, atliekama šalinimo procedūra lazeriu. Esant reikalui, gydoma vieta nuskausminama patepant nuskausminančiu kremu arba suleidžiant anestezuojančio tirpalo, todėl procedūra didesnių nemalonių pojūčių nesukelia.

Po gydymo lieka žaizdelė (jos dydis priklauso nuo buvusio darinio dydžio), apsitraukusi sausu šašu, kuris per 5-12 dienų nukrenta. Skirtingai nuo kitų gydymo metodų, lazerinės procedūros metu nėra instrumentų kontakto su pažeista oda, sumažėja infekcijos rizika, greitesnis gijimas.

Pašalinius paviršinius darinius, dažniausiai randų nelieka, pasitaiko laikinų ar pastovių pigmentacijos pakitimų (balkšvos dėmelės).

Šalinant gilesnius darinius, lieka randeliai, juos galima gydyti tepant vaistus ar atliekant kitas procedūras priklausomai nuo rando tipo.

Procedūra trunka trumpai – 15–30 min. Po jos pacientas iškart gali grįžti į savo kasdieninę veiklą.

Nerekomenduojama atlikti lazerinės procedūros:

 • nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims,
 • esant vidaus organų ligų paūmėjimų,
 • esant kraujo krešumo sutrikimų,
 • vykstant aktyviam onkologinės ligos gydymui,
 • vartojant kraują skystinančius preparatus,
 • karščiuojant,
 • esant aktyviai herpes infekcijai.

Rekomendacijos po procedūros:

 • Atlikus procedūrą, gydytos vietos rekomenduojama nešlapinti 12–24 val.
 • Keičiant tvarstį žaizdą valyti antiseptiku.
 • Savaitę po procedūros negalima maudytis vonioje, vandens telkinyje, baseine, naudotis sauna ir pirtimi, taip pat nekasyti, nelupinėti susidariusių šašų.
 • 4–8 savaites gydytą zoną saugoti nuo UV spindulių (saulės, soliariumo), atvirose vietose kas 2-3 val. tepti SPF50 apsaugą turinčius preparatus.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė