Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimas – tai nemaloni daugelio žmonių problema. Net 60 proc. moterų ir 40 proc. vyrų susiduria su nuolat slenkančiais plaukais. Dažniausiai žmonės sunerimsta tik tada, kai šukuodamiesi plaukus, šepetyje lieka itin daug plaukų. Kartais apie problemą praneša ir nuolat ant rūbų, vonios kambaryje po galvos plovimo ar net ryte pabudus ant pagalvės pastebimi kuokštai plaukų. Plaukų slinkimas yra natūralus procesas, kadangi plaukams būtina atsinaujinti ir ataugti vis iš naujo. Tačiau, ką daryti, jeigu Jus pradėjo kankinti intensyvus plaukų slinkimas ir jokios plaukų priežiūros priemonės, geriami vitaminai, kaukės ir kitos priemonės nepadeda sustabdyti šios problemos?

Plaukai gali slinkti dėl:

 • hormonų pokyčių organizme;
 • netinkamos dietos, mitybos sutrikimų (kai vartojamuose maisto produktuose trūksta geležies, mikroelementų, tam tikrų mineralų ar vitaminų);
 • organizme vykstančių uždegimo procesų;
 • įvairių ligų, pvz., sergant kepenų, tulžies pūslės, infekcinėmis ligomis, patyrus organizmo intoksikaciją ir kt.;
 • sutrikusios medžiagų apykaitos;
 • netinkamos plaukų priežiūros;
 • nusilpusio imuniteto, nuolat patiriamo streso, įtampos, nuotaikos svyravimų;
 • aplinkos poveikio, nepakankamai būnant gryname ore ir t.t.

Jeigu išbandėte visas priemones nuo plaukų slinkimo ir šios problemos Jums vis tiek išspręsti nepavyko, galime Jums pasiūlyti ypač efektyvias procedūras.

Mezoterapija plaukams – tai itin veiksminga procedūra, skirta reakciniam plaukų slinkimui bei androgeniniam plikimui gydyti ir atstatyti silpnus, lūžinėjačius, gyvybę praradusius plaukus trūkstamais vitaminais, peptidais, aminorūgštimis ir maistingomis medžiagomis. Procedūra atliekama smulkia adatėle, į galvos odą sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai – mezoterapiniai kokteiliai, kurie stiprina plaukų folikulus ir galvos odą. Jei slenka plaukai, mezoterapija – vienas efektyviausių būdų sustabdyti plaukų slinkimą, ankstyvą plikimą, sustiprinti plaukus bei paskatinti jų augimą. Tinka moterims ir vyrams.

Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

 • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
 • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
 • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Preparatuose esančios amino rūgštys, peptidai, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas, pagerinama plaukų struktūra bei išvaizda.

Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, peptidai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys – visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai. Plaukų slinkimo atveju – gerinama odos galvos kraujotaka bei plaukų oksigenacija, skatinamas naujų plaukų augimas. Plaukai tampa stipresni, švelnūs, pagerėja galvos odos būklė.

Procedūrų kursas:

Procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo žmogaus amžiaus, plaukų slinkimo intensyvumo. Paprastai atliekamos nuo 5-10 procedūrų kas 1-2 sav., vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2-4 procedūros metuose.

Dr.Cyj užpildas – mikroinjekcijomis suleidus į galvos odą, palaipsniui aktyvūs ingredientai prailginto atpalaidavimo būdu patenka į skalpą, stimuliuoja plaukų folikulus ir ląsteles, skatindami plaukų augimą. Ši procedūra sustabdo ląstelių žūtį, stimuliuoja mikrocirkuliaciją, sukuria sveikos galvos odos terpę, stabdo plaukų slinkimą.

Tai pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, praturtintas įvairiais vitaminais ir peptidais, skirtas plaukų stiprinimui, jų augimio skatinimui, apimties didinimui. Tai puiki priemonė pavargusiems, lūžinėjantiems, lėtai augantiems plaukams, nes prisotina jų svogūnėlius veikliosiomis medžiagomis, aktyvina kraujotaką galvos odoje.


Siekiant geriausių rezultatų, dažniausiai rekomenduojame atlikti 4 procedūras kas dvi savaites, tačiau gydymo eiga ir trukmė gali būti parenkama individualiai konsultuojančio gydytojo.

Unikali sudėtis, 7 specializuotų peptidų komplekso veikimas:

 • Deca peptide 18, stimuliuoja folikulų embrioninių ląstelių naujo sluoksnio formavimąsi;
 • 0,7% retikulinė hialurono rūgštis, (inovatyvus gamybos procesas – išsaugoma hialurono rūgšties kokybė) intensyviai drėkina plauko folikulą, stimuliuoja fibroblastus, veikia kaip antioksidantinė apsauga.
 • Oligo peptide 54, sustabdo plaukų slinkimą, pratęsia anageninę plaukų augimo fazę;
 • Deca peptide 10, aprūpina maitinimu galvos odą bei plaukų šaknis;
 • Octa peptide 2, apsaugo plaukų ląsteles nuo streso, žalingų UV spindulių, kitų kenksmingų išorės veiksnių, sukeliančių plaukų folikulų ląstelių apoptozę;
 • Octa peptide 11, stimuliuoja naujo kolageno gamybą;
 • Oligo peptide 71, slopina plaukų depigmentaciją.
 • Kiek procedūrų reikės atlikti?

  Įprastai atliekamas 4 procedūrų kursas – 1 procedūra kas 2 savaites. Kurso trukmė yra individuali, atsižvelgiant į plaukų ir galvos problemą.

 • Kaip greitai matomas rezultatas?

  Pirmi rezultatai paprastai išryškėja 15 dieną po 4 procedūros.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė