4D veido atjauninimas FOTONA lazeriu

4D odos atjauninimas Fotona Sp Dynamis Pro lazeriu – Tai viena populiariausių lazerinių veido atjauninimo procedūrų pasaulyje, kurios rezultatai prilygsta injekcijų ir plastinių operacijų poveikiui.

Dažniausiai dėl 4D veido atjauninimo kreipiasi 30-60 metų amžiaus pacientai, pradedantys pastebėti senėjimo požymius: mažėjantį odos elastingumą, raukšlelių pagilėjimą arba jau turintys ryškias mimikos raukšles, suglebusią odą, bet nenorintys kreiptis į plastikos chirurgą. Procedūrą atliekant tuomet, kai odos senėjimo požymiai dar nėra labai ryškūs, vėliau prireikia gerokai mažiau pastangų, norint išlaikyti gražią ir švytinčią odą.

4D procedūros metu moderniu dermatologiniu Fotona Sp Dynamis Pro lazeriu, Er:Yag ir Nd:Yag lazerio bangų impulsais, oda visiškai neskausmingai ir nepaliekant šalutinių efektų yra atjauninama visuose jos sluoksniuose.

Iškart po procedūros pacientai džiaugiasi stangresne, elastingesne, lygesne bei labiau švytinčia oda, išnykusiomis smulkiomis ir gilesnėmis veido raukšlėmis, o laikui bėgant poveikis vis gerėja. Be to, poprocedūrinis laikotarpis yra labai lengvas – porą dienų išlieka paraudimas, oda gali papleiskanoti. Procedūrą galima atlikti visais metų laikais, kadangi po jos nedidėja odos jautrumas saulės spinduliams.

 • Kaip atliekama procedūra?

  Procedūros metu lazeris veikia tiek iš išorės, tiek iš vidaus – per burnos gleivinę. Dviejų bangos ilgių lazeriai yra derinami keturiomis skirtingomis lazerinėmis technologijomis. Oda atjauninama visuose jos sluoksniuose: giliojoje dermoje, paviršinėje dermoje ir epidermyje.

 • Kodėl veido atjauninimo procedūra vadinama 4D?

  Todėl, kad procedūra apima 4 poveikio technologijas:

  1 technologija ir etapas – „Smooth lifting“

  Per burnos gleivinę palaipsniui šildomas gilusis odos sluoksnis. Šiluma skatina esančių kolageno skaidulų susitraukimą, o taip pat stimuliuoja naujo kolageno gamybą. Paveiktame audinyje padidėja odos stangrumas ir elastingumas. Nosies-lūpų raukšlių srityje matomas putlumo efektas labai panašus, kaip ir užpildų procedūros.

  2 technologija ir etapas – „Frac3“

  Neinvazinio lazerio šviesa susigeria dermoje. Dėl labai trumpo impulso atsiradusi šiluma neperduodama aplinkiniams audiniams, todėl odoje atsiranda daugybė itin aukštos temperatūros mikrosalelių. Šilumos smūgis stlimuliuoja naujo kolageno gamybą, todėl pastebimai padidėja odos stangrumas, stebimas odos patempimo efektas, oda atrodo skaistesnė, sveikesnė.

  3 technologija ir etapas – „Piano“

  Dėl labai ilgo neinvazinio lazerio impulso oda palaipsniui ir tolygiai įkaitinama iki paties giliausio sluoksnio. Gautas šiluminis efektas papildo „Frac3“ efektą, todėl odos stangrumas padidėja nuo paviršinio dermos sluoksnio iki paodžio.

  4 technologija ir etapas – „Superficial“

  Švelnus, paviršinis lazerinis pylingas sulygina odos paviršių, pašalina nedidelius paviršinius defektus, oda tampa lygi ir švytinti.

 • Kokie 4D veido atjauninimo lazeriu procedūros privalumai?

  • Neinvazinė procedūra
  • Nereikia nuskausminimo
  • Rezultatas matomas iš karto
  • Trumpas gijimo laikotarpis
  • Galima atlikti ištisus metus
 • Kokių rezultatų tikėtis po 4D veido atjaunimo lazeriu procedūros?

  • stangresnė ir elastingesnė veido oda
  • išsilygintos ir smulkios, ir gilesnės veido raukšlės
  • odos paviršius tampa lygus, švelnus ir švytintis
  • skatinama kolageno gamyba

  4D odos atjauninimas lazeriu atliekamas ir vasarą, šią procedūrą galima kartoti kas 3–4 savaites, 1- 3 kartus geriausiems rezultatams pasiekti. Pirmieji rezultatai matomi iš karto, didžiausias efektas juntamas jau po kelių savaičių ir išlieka iki metų. Dar geresniems rezultatams pasiekti procedūrą kombinuojame kartu su PRP kraujo plazmos procedūra.

  Procedūros trukmė ~ 60 min.