PROFHILO 5 Jaunystės taškai

PROFHILO – 5 jaunystės taškų injekcijos

Atliekant šią procedūrą, vienu metu į 5 taškus abiejose veido pusėse leidžiama patentuota PROFHILO® hialurono rūgštis. Tarpląsteliniame sluoksnyje pradeda vykti bioremodeliavimo procesai – elastingumo ir atramos atsinaujinimas. Atstatomas odos stangrumas, tonusas bei drėgmė. Oda tampa elastinga, jaunatviška ir švytinti! Šio metodo taškai pasirinkti siekiant sumažinti injekcijų riziką ir maksimaliai paskleisti produktą po veikiamą sritį. Procedūrą taip pat galima atlikti kaklo bei plaštakų srityje. Pocedūra trunka vos 20 minučių. Mažesnis procedūrų skaičius ir trumpesnis gijimas. Audiniai pilnai atkuriami po 2 procedūrų, kurias geriausia atlikti su 1 mėnesio pertrauka.

PROFHILO procedūros nauda:

 • Stabdomi veido senėjimo procesai
 • Oda akimirksniu tampa skaisti, spindinti ir jaunatviška
 • Oda drėkinama, atstatomas elastingumas ir tonusas
 • Mažinamas odos suglebimas, atkuriamas stangrumas
 • Lyginama randų ar spuogelių turinti oda
 • Sumažėja pigmentinių dėmių

PROFHILO procedūros privalumai:

 • Aukšta hialurono rūgšties koncentracija (64 mg/2 ml)
 • Mažesnis procedūrų skaičius
 • Mažiau dūrių procedūros metu
 • Procedūra trunka vos 20-30 minučių
 • Specialios technikos dėka palyginus neskausminga
 • Nėra gijimo laikotarpio

 

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė