HIFU – NECHIRURGINIS VEIDO PATEMPIMAS

 

HIFU – unikali neinvazinė odos patempimo procedūra, atliekama NAUJAUSIU ir PAŽANGIAUSIU 2023 m. aparatu Ultracel Q+. Tai neskausmingas veido patempimas be skalpelio, jokio gyjimo laikotarpio! Užtenka tik vienos procedūros!

  • odos stangrinimas ir patempimas
  • pakeliami antakiai ir vokai
  • pakontūruojamas veidas, paryškinama apatinio žandikaulio linija ir skruostikauliai
  • dvigubo pagurklio mažinimas
  • alternatyva plastinėms operacijoms
  • jokio skausmo ir poprocedūrinio laikotarpio2023 m. ULTRACELLQ+ HIFU – tai naujausia ir mažiausiai diskomforto kelianti HIFU procedūra, kuri stangrina, patempia ir iškontūruoja odą, ji įgyja natūraliai jauną išvaizdą. Skirtingai nuo kitų aparatų, ULTRACEL Q+ HIFU sukelia mažiausiai diskomforto ir karščio pojūčių. Dėka naujo tipo unikalių linijinių antgalių, procedūra atliekama dvigubai greičiau. Be to, naujosios šios procedūros inovacijos leidžia ne tik atlikti odos „liftingą“, bet ir, esant reikalui, samažinti riebalinio audinio kiekį.

Procedūros metu giliuosiuose odos sluoksniuose įrenginio antgalis fokusuoto ultragarso pagalba sukuria reikiamą temperatūrą, kuri stipriai stimuliuoja giliosios odos kolageno skaidulas, sintezę bei išsidėstymą odoje. Dėka to daugėja kolageno skaidulų, oda tempiasi ir lygėja. Priklausomai nuo veikiamo odos ploto ir siekiamo rezultato, procedūra gali trukti nuo 10 min. iki 1 val. Naujausi linijiniai antgaliai atlieka procedūrą dvigubai greičiau, nei senieji taškiniai.

Kaip atrodo oda po procedūros?

Po procedūros oda atrodo įprastai, nėra poprocedūrinio laikotarpio. Iš karto po procedūros galite grįžti į savo įprastinį gyvenimą. Procedūra saugu atlikti visais metų laikais, taip pat ir vasarą.

Koks procedūrų kursas?

Dažniausiai užtenka vienos procedūros. Procedūra stipriai stimuliuoja naujo kolageno gamybą, kuri tęsiasi net iki 6 mėn. po procedūros. Todėl pasikeičia pati gilioji oda: padaugėja kolageno skaidulų, jos tvarkingai išsidėsto giliojoje odoje. Rezultatai yra ilgalaikiai ir priklauso nuo odos būklės bei individualių senėjimo procesų.

Kaip greitai matosi rezultatai?

Rezultatai matosi iš karto po procedūros, kurie gerėja keleto mėnesių bėgyje. Odos patempimas (liftingo efektas) ir kontūravimas palaipsniui stiprėja nuo dviejų iki šešių mėnesių po procedūros.

ULTRACEL Q+ HIFU ypatingai tinka tiems pacientams, kuriems tradicinę veido patempimo operaciją atlikti yra per anksti, taip pat jis tinka ir tiems, kam jau yra daryta veido patempimo operacija ir kurių oda yra vis dar per laisva.

 

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė