4D kūno kontūravimo procedūra VENUS LEGACY

Lieknas, stangrus, be celiulito kūnas – yra bene daugelio moterų siekiamybė, tačiau ne visoms moterims pavyksta tai pasiekti. VENUS LEGACY 4D nechirurginė kūno kontūravimo procedūra leidžia greitai ir be skausmo, intensyvaus sporto bei alinančių dietų pasiekti Jūsų trokštamus rezultatus.

Naujausias VENUS LEGACY™ aparatas Medestetus klinikoje – UNIKALI, VIENINTELĖ Lietuvoje 2022 m. technologija! Patobulintas technologinėmis inovacijomis, pasižymi efektyvumu ir neprilygstamais rezultatais 4D kūno kontūrų formavimo, celiulito mažinimo ir odos atjauninimo srityje. 

Pažangiausias pasaulyje kūno kontūravimo srityje VENUS LEGACY™ aparatas yra vienintelis, kuris skleidžia 4D neinvazines daugiapolio radijo dažnio bangas, impulsinį elektromagnetinį lauką ir naudoja inovatyvią VariPulse™ (vakuumo) technologiją. Derinant visas šias technologijas, patempiama ir sustangrinama oda, suaktyvinama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba, mažinamas riebalinis sluoksnis ir celiulitas, formuojami kūno kontūrai.

4D kūno kontūravimas su VENUS LEGACY™ aparatu – tai alternatyva riebalų nusiurbimui chirurginiu būdu. Procedūros nesukelia nemalonių pojūčių, tinka visų tipų odai, be to, nėra poprocedūrinio laikotarpio. Šios procedūros saugios ir efektyvios.

Dažniausiai ši procedūra atliekama pilvo, liemens, sėdmenų, šlaunų, rankų, pasmakrės, veido, kaklo srityse.

VENUS LEGACY™ procedūra skirta:

 • Formuoti kūno kontūrus, mažinti apimtis ir celiulitą;
 • Patempti ir sustangrinti suglebusią odą (pvz.: pilvo odą po gimdymo, liposakcijos, riebalų nusiurbimo procedūrų, dietos, atstatyti odos elastingumą be chirurginių invazijų);
 • Sumažinti riebalinio sluoksnio apimtį pasmakrės ir apatinio veido trečdalio srityje;
 • Norint išryškinti pilvo raumenis, kurie pasislėpę po plonu riebaliniu sluoksniu;
 • Pasiruošti veido ir kūno plastinėms operacijoms bei sutrumpinti reabilitacijos po operacijos laikotarpį,
 • Sumažinti strijų matomumą, paspartinti randų gijimą,

VENUS LEGACY APARATAS – NETURINTIS KONKURENTŲ

Rinkoje gausu aparatų, kurie naudoja tik radijo dažnio bangas arba tik impulsinį elektromagnetinį lauką ir jie yra veiksmingi, tačiau nė iš tolo neprilygsta tam, kuriame derinamos kelios technologijos, kurios yra VENUS LEGACY aparate.

Daugiapolio radijo dažnio bangos:

 • Stimuliuoja naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą;
 • Suaktyvina fermentus, skaidančių riebalus, dėl to mažėja riebalinės ląstelės, celiulitas tampa mažiau matomas;
 • Daugybės elektrodų skleidžiamos bangos veikia didesnį plotą ir gylį (tuo daugiapolis radijo dažnis skiriasi nuo dvipolio).

Impulsiniai elektromagnetiniai laukai (Venus Legacy™ – vienintelis kūną formuojantis aparatas, turintis šią technologiją):

Daugiapolio radijo dažnio bangų ir impulsinių elektromagnetinių laukų kombinacija:

 • Gerina kraujotaką, todėl oda intensyviau maitinama
 • Suaktyvina kolageno ir elastino skaidulas gaminančias ląsteles fibroblastus
 • Suaktyvina naujo kolageno gamybą
 • Šalina seną kolageną, kurį pakeičia normalios struktūros naujas kolagenas
 • Skatina elastino skaidulų susitraukimą, todėl iš karto po procedūros oda tampa stangresnė

Tik VENUS LEGACY™ turi:

 • Daugiapolio radijo dažnio bangų ir impulsinių elektromagnetinių laukų kombinaciją bei optimalų aplikatoriaus dydį, todėl garantuojamas didžiausias gilaus riebalinio audinio pasiekiamumas;
 • Inovatyvią VariPulse™ (vakuumo) technologiją, kuri gerina bangų prasiskverbimą ir tolygų pasiskirstymą, mažina odos traumavimo riziką (kraujosrūvų atsiradimą);
 • Daugiapolį, o ne vienpolį ar dvipolį radijo dažnį.

Derinant visas šias technologijas, suaktyvinama kraujo apykaika, audinių lipolizė, limfotakos sistema, stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, gydomas celiulitas, formuojami kūno kontūrai, stangrinama oda, mažinamos riebalų sankaupos odoje ir kūno apimtys. Procedūros metu audinių temperatūra saugiai keliama iki terapinio poveikio 41-46 laipsnių temperatūros, o antgalio temperatūra nuolatos reguliuojama pagal paciento pojūčius.

Procedūros atlikti negalima, jeigu:

 • esate nėščia arba šiuo metu žindote kūdikį;
 • bandote pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu (naudojate hormoninius preparatus);
 • jums diagnozuota aktyvi onkologinė liga, nepasiekta remisijos stadija;
 • turite širdies ritmo sutrikimų arba Jums implantuotas širdies ritmo stimuliatorius;
 • vartojate kraują skystinančius vaistus;
 • išsiplėtusios kojų venos , diagnozuota kojų venų varikozė (kitas zonas galima atlikti);
 • aktyvus uždegimas ar infekcija planuojamoje procedūros zonoje;
 • 30 dienų laikotarpyje buvo atliekamos grožio injekcijos planuojamoje procedūros zonoje;
 • sergate autoimunine odos liga;
 • sergate negydyta epilepsija;
 • turite nekontroliuojamų skydliaukės sutrikimų;
 • metalo/silikono implantai planuojamoje procedūros zonoje (išskyrus dantų);
 • paskutinių 6 mėn. laikotarpyje vartojote retinoidus;
 • netoleruojate elektros srovės, karščio.

Ar yra poprocedūrinis laikotarpis?

Ne. Šią procedūrą galima atlikti ir pietų pertraukos metu, jei gydoma zona nedidelė. Tai užims vos 30 minučių ir Jūs galėsite iš karto grįžti į darbą.

Kiek procedūrų reikės ir kaip dažnai jos atliekamos?

Procedūros efektyvumą pastebėsite jau po pirmos procedūros. Dažniausiai reikia 4–8 procedūrų, kurias reikia atlikti kas 1–2 savaites. Tai priklauso nuo gydomos zonos ir pažeidimo laipsnio.

SVARBU! Ne visose įstaigose gausite norimą rezultatą net ir procedūras atliekant su tokiu pačiu aparatu! Procedūros efektyvumui didžiausią reikšmę turi specialisto kvalifikacija ir gebėjimas naudotis medicinine įranga bei individualiai pritaikyti parametrus kiekvienam pacientui. Priešingai nei kitose įstaigose – Medestetus klinikos specialistai yra vieninteliai sertifikuoti Venus Legacy akademijos nariai Lietuvoje, kurie yra apmokyti Venus Legacy atstovybėje Madride, todėl garantuojame, kad procedūros bus atliekamos maksimaliai efektyviai. Procedūras Medestetus klinikoje atlieka medicininį išsilavinimą turintys estetinės med. specialistai, kineziterapeutai.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė

Galerija