4D veido, pasmakrės, kaklo, dekolte stangrinimas

Bėgant metams, oda veikiama senėjimo proceso nebepagamina pakankamai kolageno ir elastino, dėl ko oda praranda stangrumą, glemba, atsiranda raukšlės. 4D odos stangrinimo procedūra tinka visam kūnui, bet bene labiausiai reikalinga laiko ir UV spindulių paveiktiems: veidui, pasmakrei, kaklui, dekolte.

Naujasis VENUS LEGACY™ aparatas, patobulintas technologinėmis inovacijomis, pasižymi efektyvumu ir neprilygstamais rezultatais odos atjauninimo srityje. Pažangiausias pasaulyje VENUS LEGACY™ aparatas yra vienintelis, kuris skleidžia 4D neinvazines daugiapolio radijo dažnio bangas, impulsinį elektromagnetinį lauką ir naudoja inovatyvią VariPulse™ (vakuumo) technologiją. Derinant visas šias technologijas, patempiama ir sustangrinama oda, suaktyvinama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba, mažinamas riebalinis sluoksnis.

VENUS LEGACY APARATAS – NETURINTIS KONKURENTŲ

Rinkoje gausu aparatų, kurie naudoja tik radijo dažnio bangas arba tik impulsinį elektromagnetinį lauką ir jie yra veiksmingi, tačiau nė iš tolo neprilygsta tam, kuriame derinamos kelios technologijos, kurios yra VENUS LEGACY aparate.

Impulsiniai elektromagnetiniai laukai (Venus Legacy™ – vienintelis aparatas, turintis šią technologiją):

Daugiapolio radijo dažnio bangų ir impulsinių elektromagnetinių laukų kombinacija:

  • Gerina kraujotaką, todėl oda intensyviau maitinama
  • Suaktyvina kolageno ir elastino skaidulas gaminančias ląsteles fibroblastus
  • Suaktyvina naujo kolageno gamybą
  • Šalina seną kolageną, kurį pakeičia normalios struktūros naujas kolagenas
  • Skatina elastino skaidulų susitraukimą, todėl iš karto po procedūros oda tampa stangresnė

Tik VENUS LEGACY™ turi:

  • Daugiapolio radijo dažnio bangų ir impulsinių elektromagnetinių laukų kombinaciją bei optimalų aplikatoriaus dydį, todėl garantuojamas didžiausias odos ir gilaus riebalinio audinio pasiekiamumas;
  • Inovatyvią VariPulse™ (vakuumo) technologiją, kuri gerina bangų prasiskverbimą ir tolygų pasiskirstymą, mažina odos traumavimo riziką (kraujosrūvų atsiradimą);
  • Daugiapolį, o ne vienpolį ar dvipolį radijo dažnį.

Derinant visas šias technologijas, suaktyvinama kraujo apykaika, audinių lipolizė, limfotakos sistema, stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų gamyba, stangrinama oda, mažinamos raukšlės. Procedūros metu audinių temperatūra saugiai keliama iki terapinio poveikio 41-43 laipsnių temperatūros, o antgalio temperatūra nuolatos reguliuojama pagal paciento pojūčius.

Procedūra neturi poprocedūrinio laikotarpio, puikiai tinkanti vasaros metu.

Kursas: Procedūros efektyvumą pastebėsite jau po pirmos procedūros. Dažniausiai reikia 4–8 procedūrų, kurias reikia atlikti kas 1–2 savaites.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė