Švelnus (Smooth) veido odos atjauninimas FOTONA lazeriu

Švelnus („Smooth“) veido odos atjauninimas – saugi, efektyvi ir greita procedūra, atliekama moderniu dermatologiniu lazeriu Fotona Sp Dynamis Pro, kuri suteikia Jūsų odai drėgmę, lygumą ir švytėjimą. Vos po pirmos procedūros paskatinama odos regeneracija ir kolageno gamyba, oda tampa švelnesnė, elastingesnė, sumažėja raukšlių gylis, pigmentinės dėmės, raudonis, kraujagysliniai dariniai bei smulkios raukšlelės, susitraukia odos poros.

Švelnų („Smooth“) veido odos atjauninimą lazeriu renkasi pacientai, norintys pagerinti odos būklę per trumpą laiką. Procedūra labiausiai tinka norint panaikinti pirmuosius odos senėjimo požymius, atsikratyti nuovargio žymių, atgaivintį natūralią odos spalvą ir skaistumą, norintiems sumažinti smulkias raukšleles, poras. Švelnus veido odos atjauninimas tinka įvairaus amžiaus moterims ir vyrams.

Po „Smooth“ veido atjauninimo odos pokyčiai pastebimi vos po pirmos procedūros, o didžiausias efektas pasireiškia po 2 savaičių. Procedūros metu pacientas nejaučia didelio diskomforto, kadangi procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą šalčiu. Procedūros metu moderniu dermatologiniu lazeriu Fotona „Dynamis“ yra veikiamas viršutinis odos sluoksnis – epidermis, nušlifuojamos negyvos raginės ląstelės ir stimuliuojami gilesni epidermio sluoksniai.

Nerekomenduojama atlikti Smooth procedūros:

  • nėščiosioms ar žindančioms moterims,
  • esant odos įdegiui,
  • esant bet kokiai odos infekcijai,
  • esant piktybiniams odos susirgimams,
  • jei oda yra linkusi į randėjimą,
  • jei yra padidėjęs organizmo jautrumas šviesai dėl sergamų ligų ar vartojamų medikamentų.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė