Plaukų šalinimas lazeriu

BENE VIENINTELIS LAZERIS, SU KURIUO PROCEDŪRAS SAUGU ATLIKTI VASAROS METU!🌞

Plaukų šalinimas lazeriu yra viena populiariausių estetinės dermatologijos procedūrų pasaulyje. Daugeliui žmonių plaukuotumas tam tikrose kūno vietose yra kur kas daugiau nei tik estetinė problema. Kai kuriais atvejais ryškūs plaukeliai ant kūno gali mažinti pasitikėjimą savimi. Plaukų skutimas, šalinimas vašku, elektrolizė ir kiti mums įprasti šalinimo būdai užtikrina tik laikinus rezultatus, o kai kurie ne tik skausmingi, bet ir žalingi odai.

Klinikoje naudojamas naujausios kartos, 2023 metų Vokietijos inovatoriaus Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius. Lazeris vos per kelias procedūras patikimai sunaikina plauko folikulą, neleisdamas jam ataugti, stabdo pūlinukų formavimąsi, todėl oda tampa švelni ir nesudirgsta. Šis lazeris taip pat skatina kolageno ir elastino gamybą, taigi, oda greičiau atsinaujina, tampa elastingesnė, lygesnė ir gražesnė.

Priklausomai nuo pasirinktos kūno vietos (kur šalinami plaukeliai), dažniausiai reikalingos 4-8 procedūros. Intervalai tarp jų siekia 4–7 savaites. Tai nulemia plauko augimo fazės. Lazeris sunaikina plaukus anageninėje augimo stadijoje. Kadangi mūsų plaukai auga nevienodai, procedūras tenka kartoti, kad būtų sunaikinti ir vėliau išaugę plaukai.

Lazerio skleidžiama šviesa prasiskverbia kelis milimetrus po oda, iki plauko šaknies. Pasiekusi tamsios spalvos pigmentą melaniną, šviesa virsta karščiu. Kuo tamsesni ir storesni plaukai, tuo didesnis karštis, kuris naikina ląsteles, atsakingas už plaukų augimą. Lazeriu veikiamoje vietoje jau po pirmos procedūros plaukų pastebimai sumažėja.

Nors procedūros metu plaukuotos odos plotas veikiamas aukštos temperatūros, oda dėl to nenukenčia – ant jos nelieka jokių žymių ar randų. Tai užtikrina „Asclepion Mediostar Monolith” lazeryje įmontuotas galingas odos aušinimo elementas, kuris akimirksniu atšaldo odos plotą prieš pat šviesos impulsą. Šis efektas svarbus ir tuo, kad padeda nuraminti odą, sumažina skausmą. Užbaigus visą procedūrų kursą, kartą per metus reikalinga atvykti palaikomajai procedūrai, nes neretai užauga pavienių plaukų, nors jie jau būna daug plonesni ir silpnesni.

Plaukų šalinimas lazeriu tampa išsigelbėjimu tiems, kurie turi jautrią, alergišką, į bėrimą linkusią odą, o įprasti plaukelių šalinimo metodai (skutimas, depiliavimas cukrumi arba vašku, epiliatoriaus naudojimas, pešiojimas, depiliacinių kremų naudojimas) sukelia fizinį diskomfortą ir darko estetinį vaizdą – susidaro pūlinukai, kyla alerginės reakcijos, depiliuotos vietos parausta, niežti, prasideda infekcija.

SVARBU! Ne visose įstaigose gausite norimą rezultatą net ir procedūras atliekant su tokiu pačiu lazeriu! Procedūros efektyvumui didžiausią reikšmę turi specialisto kvalifikacija ir gebėjimas naudotis lazeriu bei individualiai pritaikyti parametrus kiekvienam pacientui. Priešingai nei kitose įstaigose – Medestetus klinikos specialistai yra vieninteliai sertifikuoti Asclepion akademijos nariai Lietuvoje, kurie yra apmokyti lazerių gamykloje Vokietijoje, todėl garantuojame, kad procedūros bus atliekamos maksimaliai efektyviai.

Medestetus klinikos specialistai parinks, būtent Jūsų odos fototipui bei plaukams tinkančius lazerio parametrus, todėl bus pritaikytas efektyviausias procedūrų kursas, o plaukelių šalinimas lazeriu bus greitas ir neskausmingas!

Naudojant naujausios kartos lazerį bei pritaikant Medestetus klinikos specialistų žinias, jau po kelių procedūrų galėsite džiaugtis lygia, švelnia oda be jokių plaukelių.

Prieš ir po procedūros

  • 1-2 savaites prieš plaukų šalinimą lazeriu nesideginkite saulėje ar soliariume. Jei ilgai būnate saulėje naudokite apsauginį kremą nuo saulės su SPF 30 ar didesne apsauga.

  • 2-4 savaites iki procedūros plaukų nepešiokite ir nešalinkite vašku. Skusti plaukus galite kaip įprastai. 2 savaites iki plaukų šalinimo lazeriu procedūros nenaudokite savaiminio įdegio kremų.

  • 1 savaitę prieš procedūrą nenaudokite kremų su kvapikliais ar erzinančių priemonių, tokių kaip glikolio rūgštis arba retinoidai.

  • Susirgus pūsleline odos liga, kai procedūra atliekama veido srityje, prieš ją atliekant turi būti paskirtas antivirusinis gydymas.

  • Procedūrą draudžiama atliki nėščiosioms. Maitinančioms motinoms procedūrą atlikti galima.

  • Procedūra neatliekama, jeigu vartojate sisteminius retinoidus ir 4-6 mėn. po jų vartojimo.

  • Dieną prieš procedūrą arba tą pačią dieną depiliuojamos zonos plaukus reikia nuskusti (šalinti vašku ar pešioti negalima).

  • 1-2 savaites po procedūros apsaugokite depiliuotas zonas nuo aktyvios saulės (uždengite drabužiais arba naudokite kremą nuo saulės su 30 ar didesniu SPF filtru).

Galerija

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė