Randų šalinimas lazeriu

Randas – tai įprasta odos gijimo pasekmė galinti atsirasti po chirurginio gydymo, nudegimų, traumų, uždegiminių susirgimų, jaunatvinių spuogų. Dideli, ryškūs randai matomose vietose daugeliui sukelia estetinį ir psichologinį diskomfortą, kartais varžo judesius.
Randams gydyti pasitelkiami įvairūs būdai ir metodai. Vienas efektyviausių – randų šalinimas lazeriu. Tai inovatyvus neinvazinis gydymo metodas, kuris nesukelia diskomforto ir pasižymi puikiais rezultatais.


Kaip atliekama randų šalinimo lazeriu procedūra?


Prieš procedūrą paciento oda patepama nuskausminančiu anestetiniu geliu arba atliekama vietinė injekcinė nejautra. Procedūros metu lazeriu šalinamas paviršinis odos sluoksnis (epidermis) ir veikiami giluminiai audiniai.


Naudojant naujausią Fotona SP Dynamis Pro lazerį į odą siunčiami lazerio spinduliai, kurie veikia tik tam tikras odos vietas, o aplinkiniai audiniai lieka nepakitę.


Organizmas lazerio paveiktus odos taškus traktuoja kaip pažeidimą ir stengiasi kuo greičiau jį gydyti. Giluminiuose odos sluoksniuose pradeda formuotis naujos odos ląstelės, paspartėja kolageno ir elastino gamyba. Lazerio paveiktos vietos ima gyti ir jungtis su nepažeistais audiniais – taip lyginamas randas, oda tampa stangresnė ir atrodo gyvybingesnė. Lazerio spinduliai taip pat veikia odoje esantį pigmentą melaniną ir kraujagyslėse esantį hemoglobiną, kurių dėka randas ima blykšti, šviesėti.


Kiek procedūrų reikės?

Procedūrų skaičių lemia daug veiksnių: rando dydis, vieta, spalva, forma, paciento amžius ir kaip seniai jis atsiradęs. Paprastai prireikia nuo 2 iki 5 procedūrų – būtent toks skaičius dažniausiai užtikrina ypač gerus estetinius rezultatus.

Prieš procedūrą:


 • Rekomenduojame bent 4 savaites iki gydymo vengti tiesioginių saulės spindulių ir nesilankyti soliariume;

 • Jei naudojate antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus pavyzdžiui, orfariną, aspiriną), jų vartojimą nutraukite prieš 3 dienas iki procedūros;

 • Planuojamoje gydyti vietoje negali būti patologinių pakitimų (uždegimo, pūliavimo ir panašiai);

 • Nenaudokite makiažo priemonių tą dieną, kai bus atliekama procedūra.

Nerekomenduojame atlikti procedūros (rekomenduojame ją atidėti), jei:

 • Oda yra įdegusi;
 • Naudojate fotosensibilizuojančius vaistus;
 • Sergate kitomis odos ligomis;
 • Jūsų oda linkusi randėti (formuojasi keloidai).
 • Ką reikėtų žinoti po procedūros?
 • Veido odos neplaukite vandeniu 24 valandas po procedūros;
 • Naudokite antibakterinius kremus (tinkamiausią kremą rekomenduos Jūsų gydytojas);
 • Šaldykite odą;
 • Dezinfekuokite odą;
 • Makiažą naudokite tik po 3 dienų;
 • Stebėkite paraudimus, patinimus 2–7 dienas po procedūros;
 • Saugokite gydytą vietą nuo ultravioletinių spindulių 12 savaičių;
 • Venkite darbų, kuriuos dirbdami neišvengsite purvo arba dulkių.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė