Botulino injekcijos

Mimikos raukšlės susidaro periodiškai susitraukinėjant veido raumenims (juokiantis, besišypsant, raukantis) – ant kaktos atsiranda horizontalių raukšlių, pykčio raukšlių tarpuakyje, „žąsies kojelės“ akių kampučiuose. Dažniausiai mimikos raukšlės pradeda formuotis ankstyvoje jaunystėje kaip nuolatinės pasikartojančios emocinės išraiškos pasekmė – iš pradžių jos būna vos pastebimos, tačiau vykstant natūraliems senėjimo procesams, su amžiumi tampa labiau išreikštos, gilios. Botulino toksino injekcijos – tai vienas sėkmingiausių veido raukšlių gydymo būdų, padedančių laikinai sumažinti arba panaikinti mimikos raukšles.

Botulino toksinas (botoksas) yra natūralus išgrynintas baltymas, išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Botulino toksino injekcijos blokuoja raumenų nervų signalus taip susilpnindamos nervą, kad šis negalėtų susitraukti. Rezultatas − mažiau nepageidaujamų veido raukšlių. Botulino toksino injekcijos padeda išlyginti mimikos raukšles aplink akis, tarp antakių, ant kaktos ir kaklo.

Botulino injekcijomis taip pat sėkmingai gydomas padidėjęs, diskomfortą keliantis prakaitavimas: delnų, padų ar pažastų srityse. Tokiu atveju, botulinas leidžiamas į delnų, padų ar pažastų sritį. Procedūros, mažinančios prakaitavimą yra veiksmingos, nes prakaitavimas sumažėja apie 8 kartus. Botulino injekcijos beveik beskausmės, kadangi procedūros metu naudojama itin plona adata. Efektas bus matomas per kelias dienas ir trunka apie 4–6 mėn. Injekcijos gali būti nuolatos kartojamos, kadangi tai visiškai nekenkia sveikatai, tačiau tarp jų turi būti daromos tam tikro intervalo pertraukos (paprastai 4 mėn.). Svarbu paminėti, jog pakartotinas gydymas padeda pasiekti ilgiau trunkančius bei geresnį estetinį efektą turinčius rezultatus.

Prieš atliekant injekcijas, surenkama kruopšti paciento anamnezė, įvertinama raukšlių kilmė, dinamika ir pasirenkama atitinkama technika spręsti problemoms. Tiksliomis injekcijomis plona adata atliekama procedūra į pasirinktą sritį yra beveik neskausminga ir greita. Procedūra užtrunka 10-30 min. Po procedūros galima tuoj pat grįžti į įprastinį dienos ritmą. Veidas išlieka dinamiškas, tačiau be nepageidaujamų raukšlių.

Kontraindikacijos:

  • Nėštumas, žindymas
  • Neurologiniai raumenų susirgimai
  • Odos uždegiminiai procesai numatomose injekcijų srityse
  • Alerginės reakcijos botulino toksino preparatam

Po procedūros:

Po botulino toksino leidimo negalima 6-7 val. eiti miegoti, spausti ar trinti injekcijų vietų. Savaitę po procedūros nerekomenduojame eiti į pirtį, soliariumus, intensyviai sportuoti.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė