Biorevitalizacija

Biorevitalizacija – gilus odos drėkinimas, atgaivinimas ir gyvybės odai grąžinimas. Plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Procedūros metu į odos vidurinį sluoksnį suleidžiamas nedidelis kiekis nestabilizuotos hialurono rūgšties – siekiant suteikti odai drėgmės, elastingumo, pagerinti odos tonusą bei sumažinti raukšlių kiekį.

Hialurono rūgštis yra jungiamojo audinio elementas, kurio viena molekulė geba pritraukti iki 500 vandens molekulių, tokiu būdu užtikrinamas drėgmės palaikymas audiniuose. Su amžiumi natūralios hialurono rūgšties kiekis mažėja, dėl ko oda netenka drėgmės, elastingumo, tonuso, oda sensta, atsiranda raukšlių. Suleidus hialurono rūgštį oda netik drėkinama, bet kartu skatinama natūralaus hialurono rūgšties gamyba bei aktyvinama kolageno ir elastino sintezė, todėl odos išvaizda gerėja, oda tampa elastingesnė, skaistesnė.

Biorevitalizacijos procedūros daromos 2-4 savaičių intervalu, rekomenduojamos 2-4 procedūros. Dažniausiai atliekamos veido, kaklo, dekolte ir plaštakų srityse. Procedūra trunka 30-60 minučių, priklausomai nuo srities, kurioje atliekama procedūra. Nuskausminamui naudojamas vietinio poveikio anestetiko kremas. Po procedūros galimas nedidelis patinimas, paraudimas, nedidelės kraujosrūvos. Po biorevitalizacijos kurso padidėja odos drėgmė, tonusas, skaistumas, elastingumas, pagerėja spalva, išnyksta smulkios raukšlės, atsiranda „švytinčios odos“ išvaizda.

Biorevitalizacija atliekama esant:

 • Sausai odai;
 • Sumažėjus odos elastingumui, tonusui;
 • Senėjimo profilaktikai; odos fotosenėjimui;
 • „Stresinei odai”, laisvųjų radikalų poveikiui;
 • Esant nepilnavertei mitybai;
 • Smulkioms raukšlėms naikinti;
 • Papilkėjusiai odai;
 • Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų;
 • Po agresyvių procedūrų,
 • Prieš ar po, bei derinant kartu su kitomis estetinėmis procedūromis.

Kontraindikacijos:

 • Alergija, kuriai nors sudėtyje esančiai medžiagai
 • Anafilaksinis šokas anamnezėje;
 • Polinkis į keloidinius randus;
 • Odos uždegimas procedūros vietoje.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė