Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas – kas tai?

Limfodrenažinis masažas– procedūra, kurios metu intensyviai žadinama limfotaka. Būtent limfos tekėjimas gali užtikrinti grožį ir sveikatą mūsų kūne – limfinė sistema yra glaudžiai susijusi su tinkamu organizmo išsivalymu, stipriu imunitetu ir gera bendra savijauta, o sklandus limfos tekėjimas gali išspręsti ar palengvinti įvairiais organizmo būsenas ir sutrikimus. Limfodrenažinis masažas yra rekomenduojamas visiems – tiek moterims, tiek vyrams, norintiems pagerinti limfotaką, normalizuoti kraujotaką ir tiems, kuriems limfinės sistemos veikla yra sutrikusi. Procedūros metu atpalaiduojami įsitempę raumenys, todėl toks masažas gali būti reguliariai atliekamas intensyviai sportuojantiems, taip pat daug stovintiems ar sėdintiems žmonėms, taip pat ir norintiems sumažinti poodinį riebalų sluoksnį, lieknėjantiems bei žmonėms po įvairių medicininių procedūrų, traumų, ligų.

Jei nuolat jaučiatės pavargę, tinsta kojos, organizme kaupiasi skysčiai, silpsta imunitetas ar prastėja odos būklė, limfodrenažinis masažas gali padėti ir vėl gerai jaustis savo kūne!

Limfodrenažinio masažo metu:

 • Stiprinamas imunitetas, aktyviai šalinami organizmo toksinai
 • Gerėja odos būklė ir bendra savijauta
 • Mažėja celiulitas ir galūnių tinimas, dailėja kūno linijos
 • Raminama nervų sistema

Ši procedūra ypač tinka:

 • Norintiems padailinti kūno linijas
 • Norintiems efektyviau lieknėti
 • Mažai judantiems
 • Dirbantiems sėdimą darbą
 • Turintiems antsvorio
 • Turintiems celiulito

Limfodrenažinio masažo metu:

 • Stiprinamas imunitetas, aktyviai šalinami organizmo toksinai
 • Gerėja odos būklė ir bendra savijauta
 • Mažėja celiulitas ir galūnių tinimas, dailėja kūno linijos
 • Raminama nervų sistema

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė