Mezoterapija

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu įvairiose kūno ir odos vietose suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos. Jos patenka tiek į gilesnius, tiek į paviršinius odos sluoksnius, taip skatindamos odos gijimo procesus. Mezoterapijai naudojamų preparatų sudėtyje gali būti įvairių grožį ir sveikatą puoselėjančių medžiagų: hialurono rūgšties, kofermentų, vitaminų, mikroelementų (tokių kaip cinkas ar magnis), amino rūgščių, antioksidantų ir t. t. Tai mezoterapinis kokteilis Jūsų odai, padedantis išspręsti įvairias estetines ir sveikatos problemas.

Kokį vaidmenį atlieka estetinėje medicinoje ir dermatologijoje?

Kai kurių kosmetinių problemų nepavyksta išspręsti tik serumų, kremų pagalba, nes jų priežastis slypi ne odos paviršiuje, bet pačioje odoje arba dar giliau. Mezoterapinių procedūrų pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių gydymo būdų spręsti tokias problemas kaip:

 • Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas)
 • Fotosenėjimas
 • Sausa, atoniška oda
 • Raukšlės
 • Papilkėjusi, rūkalių oda
 • Riebi, porėta oda
 • Praradusi elastingumą bei suglebusi oda
 • Padidėjusi odos pigmentacija
 • Plaukų slinkimas, silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai
 • Randai (postaknė, po traumos ir t.t.)
 • Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai
 • Dvigubas pagurklis
 • Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos
 • Strijų gydymas

Mezoterapija plaukams:

Tai itin veiksminga procedūra, skirta reakciniam plaukų slinkimui bei androgeniniam plikimui gydyti ir atstatyti silpnus, lūžinėjačius, gyvybę praradusius plaukus trūkstamais vitaminais, peptidais, aminorūgštimis ir maistingomis medžiagomis. Procedūra atliekama smulkia adatėle, į galvos odą sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai – mezoterapiniai kokteiliai, kurie stiprina plaukų folikulus ir galvos odą.

Jei slenka plaukai, mezoterapija – vienas efektyviausių būdų sustabdyti plaukų slinkimą, ankstyvą plikimą, sustiprinti plaukus bei paskatinti jų augimą. Tinka moterims ir vyrams. Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:

 • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
 • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
 • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Preparatuose esančios amino rūgštys, peptidai, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas, pagerinama plaukų struktūra bei išvaizda. Į mezoterapijos preparatų sudėtį įeina vitaminai, peptidai, mineralinės medžiagos ir amino rūgštys – visos ląstelių biostimuliacijos procesams būtinos medžiagos bei specialiai kiekvienai problemai spręsti skirtų aktyviųjų komponentų deriniai.

Procedūrų kursas: procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus, plaukų slinkimo intensyvumo. Paprastai atliekamos nuo 5-10 procedūrų kas 1-2 sav., vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2-4 procedūros metuose. Plaukų slinkimo atveju – gerinama odos galvos kraujotaka bei plaukų oksigenacija, skatinamas naujų plaukų augimas. Plaukai tampa stipresni, švelnūs, pagerėja galvos odos būklė Procedūrų kursas 5-10 procedūros, kas 1-2 savaites.

Mezoterapija odai (veidui, kaklui, dekolte):

 • Įvairaus amžiaus moterims ir vyrams
 • Norintiems atsikratyti smulkių raukšlelių
 • Kuperozės korekcijai
 • Pigmentinių dėmių šviesinimui
 • Norintiems lygesnės veido odos
 • Bėrimų profilaktikai, porų mažinimui

Koks Adatinės mezoterapijos procedūros poveikis?

 • Oda apsaugoma nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio
 • Oda intensyviai drėkinama
 • Oda apsaugoma nuo raukšlių- veiksmingai lėtinamas jų atsiradimas
 • Išlyginamos, lengvai ir natūraliai užpildomos smulkios raukšlelės ir raukšlės
 • Odai suteikiamas švytėjimas ir spindesys

Mezoterapijos „kokteilio“ veikliosios medžiagos stimuliuoja fibroblastus, todėl suaktyvėja elastino ir kolageno gamyba, preparatuose esantys glikozaminoglikanai padidina tarpląstelinės medžiagos klampumą, todėl oda tvirtėja, stangrėja. Procedūra mažai skausminga, kadangi atliekama su ypač plonom specialiom adatom.

Procedūrų kursas: 3-6 procedūros, kas 1-3 savaites.

NAUJIENA! ŠVEICARIŠKI MEZOTERAPINIAI KOKTEILIAI CELLBOOSTER

Suteikia liftingo efektą ir išlygina raukšles, atjaunina odą, pagerina odos tonusą ir mikrocirkuliaciją. Stabilizuota formulė suteikia ilgalaikį efektą, o patentuota technologija užtikrina geresnį veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Labai biologiškai prieinami mikroelementai atitinka odos fiziologiją. Sumažina vidutinio sunkumo odos uždegiminius procesus, atkuria dermos tankį ir giliai drėkina bei pagerina mikrocirkuliaciją.

CELLBOOSTER GLOW – odos maitinimui ir giliam drėkinimui, hiperpigmentacijos mažinimui. Pagerinamas odos atspalvis, oda įgauna švytėjimo.

CELLBOOSTER LIFT – atjauninia odą, suteikia ,,liftingo” efektą ir išlygina raukšles, pagerina odos tonusą ir mikrocirkuliaciją.

CELLBOOSTER HAIR – maitina galvos odą ir stiprina folikulus, paspartina plaukų augimą, apsaugo nuo plaukų slinkimo ir žilimo.

Unikali prailginto poveikio hialurono ir aminorūgščių sudėtis, todėl reikia mažiau procedūrų! Reikalingos tik 3 procedūros, kas 2-3 savaites.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė