PRX T-33 beadatinė biorevitalizacija

PRXT33 – NEINVAZINĖ BIOREVITALIZACIJA

Tai cheminės neinvazinės biorevitalizacijos produktas, dermos stimuliatorius, kurio sudėtyje yra modifikuota PRX-T33 molekulė, sudaryta iš trichloracto rūgšties (33 %), vandenilio peroksido (H2O2) ir kojinės rūgšties (5%) 33% trichloracto (TCA) rūgšties tirpalas stimuliuoja fibroplastų augimo faktorių, tuo pačiu nepažeisdamas epidermio. Tai neinvazinė biorevitalizacija, jauninanti odą ir suteikianti jai spindesį, sveikumą- be skausmo, be injekcijų, be traumų, be uždegimų ir be reabilitacijos. Atliekant procedūrą, nėra pažeidžiamas epidermis, bet unikalios formulės dėka yra formuojamas naujas kolagenas bei atsinaujina ląstelių struktūra. Terapija suaktyvina savaiminius regeneracinius procesus odos ląstelėse, dėl to idealiai papildo ir dar labiau sustiprina kitų estetinių procedūrų rezultatus- mezoterapijos, biorevitalizacijos, užpildų įvedimo, PRP, aparatinių ir kt.

Patentuota PRX-T33 TCA 33%, žemos koncentracijos vandenio peroksido ir kojinės rūgšties formulė, kur visi komponentai stiprina vienas kito geriausias savybes ir neutralizuoja neigiamus veiksnius, sukuria visiškai naują aktyvų produktą- labai stiprų dermos stimuliatorių, veikiantį papiliariniame dermos sluoksnyje.

 • Foto ir chrono senėjimas: veido ir kūno odos revitalizacija;
 • Raukšlės;
 • Suglebusi oda;
 • Toną praradusi oda;
 • Hiperkeratozė;
 • Randai;
 • Postaknė;
 • Aknė;
 • Odos hiperpigmentacija;
 • Atrofiniai randai;
 • Strijos. 

Profesionali PRX-T33 terapijos procedūra- tai preparato PRX-T33 sluoksniavimas intensyviais masažiniais judesiais ant odos paviršiaus. Procedūra užbaigiama WiQo kremu sausai ir itin sausai odai, kuris atstato hidrolipidinę mantiją, gerina ląstelių atsinaujinimą ir palaiko imunitetą. PRX-T33 kursas: 4-6 procedūros, kas 7-10 dienų.

 • Alergija sudėtinėms produkto dalimis;
 • Nėštumas, žindymas;
 • Esant atviroms žaizdoms ar kitokiems odos pažeidimams;
 • Rosacea (rožinė);
 • Aknė aktyvioje fazėje.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė