Kapiliarų šalinimas lazeriu

Kas lemia išsiplėtusių kapiliarų formavimąsi?

Kapiliarai – tai labai smulkios kraujagyslės atsakingos už organizmo audinių aprūpinimą krauju. Daugelis žmonių pastebi, kad tam tikrose jų kūno vietose kapiliarai matomi geriau nei kitur, o retkarčiais šios rausvos ir melsvos gyslelės tampa tokios ryškios, jog pradeda kelti diskomfortą.

Kraujagysliniai dariniai formuojasi dėl išsiplėtusių ar pažeistų kraujagyslių odos paviršiuje ir gali atsirasti kiekvienam iš mūsų, tačiau tiems, kurių oda yra linkusi raudonuoti, dariniai yra gerai matomi.

Šiuolaikinių modernių lazerių dėka kraujagysliniais dariniais ir išsiplėtusiais kapiliarais galima efektyviai atsikratyti be didelio vargo ir diskomforto.

Mūsų klinikoje atliekamai išsiplėtusių kapiliarų ir veido raudonio šalinimo procedūrai naudojamas Fotona Sp Dynamis Pro dermatologinis lazeris. Šio lazerio pagalba efektyviai sumažinamas kraujagyslinių darinių kiekis, pašviesinama ir išlyginama oda.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš pradedant išsiplėtusių kapiliarų ar veido raudonio šalinimo procedūrą, rekomenduojama keturias savaites vengti ultravioletinių spindulių (nesideginti, nesilankyti soliariume), nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.

Procedūros metu, gydytojas atšaldo odos, kuri bus veikiama lazeriu, plotą bei parenka tinkamiausią lazerio bangų ilgį. Nukreipus impulsą į pažeistas kraujagysles kraujyje esantis hemoglobinas sugeria lazerio spindulį, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo vykstant natūraliems procesams. Šalinant išsiplėtusius kapiliarus, pacientas jaučia lengvą šilumą arba dilgčiojimą. Tai natūrali ir nepavojinga organizmo reakcija į procedūrą.

Priklausomai nuo individualaus atvejo, gali prireikti nuo 1 iki 3 procedūrų, jei oda pažeista labiau, procedūrų atliekama daugiau. Procedūros trukmė priklauso nuo gydomos odos ploto ir trunka nuo 10 iki keliasdešimt minučių. Kai išsiplėtusių kapiliarų gausu, gali prireikti kelių procedūrų.


Pirmieji rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Ši procedūra rekomenduojama visiems, turintiems išsiplėtusius kapiliarus, ir dėl to besijaučiantiems nepatogiai. Gydymas gali būti atliekamas net vaikams. Vis dėlto prieš procedūrą būtina pasikonsultuoti su gydytoju, kuris įvertins odos būklę, procedūros efektyvumą ir tikslingumą.

Nerekomenduojama atlikti procedūros:

 • nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims,
 • esant vidaus organų ligų paūmėjimams,
 • esant aktyviai infekcijai ar odos pažeidimui gydomoje zonoje,
 • aktyviam onkologinės ligos gydymui,
 • vartojant kraują skystinančius preparatus,
 • vartojant tetraciklinų grupės antibiotikus,
 • vartojant retinoidus,
 • esant kraujo krešumo sutrikimų, karščiuojant.

Rekomendacijos po procedūros:

 

 • Po procedūros gydytos vietos rekomenduojama nešlapinti 24–48 val, savaitę odą tepti drėkinamuoju, atstatomuoju kremu kas 2–3 val. Praėjus savaitei, likusį gijimo periodą odą drėkinti 2–3 kartus per dieną.
 • 4–8 savaites gydytą zoną svarbu saugoti nuo UV spindulių (saulės, soliariumo), atvirose vietose tepti SF50 apsaugą turinčiais preparatais kas 2–3 val. Pusmetį po procedūros gydytą zoną saugoti nuo UV spindulių, atvirose vietose tepti SF30–50 apsaugą turinčiais preparatais kas 2–3 val.
 • 4 savaites neatlikti šveičiamųjų, rūgštinių, lazerinių procedūrų injekcijų paveiktoje zonoje.
 • Gydytos vietos nekasyti, nelupinėti, 1–2 savaites nesilankyti pirtyse, saunose, nesimaudyti baseinuose, vonioje, nesiprausti po karštu vandeniu.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė