Kosmetologija

Graži oda – pirmiausia yra sveika, švari ir skaisti, todėl odos valymas yra pagrindinė odos priežiūros procedūra. Vieninteliai Kaune atliekame JetPeel procedūrą, su naujausiu JETPRO aparatu, pagamintu Izraelyje JetPeel – tai nauja, alternatyvų neturinti procedūra pasaulyje! Patentuotos JetPeel procedūros metu atliekamas neinvazinis ir švelnus odos gydymas be botulino toksino, greitai ir efektyviai atkuriamas odos drėgmės balansas bei sumažinamos esamos raukšlės. Visa tai atliekama be jokios invazijos, skausmo ir jokio poprocedūrinio laikotarpio. JettPeel privalumas yra tai, kad, skirtingai nei kiti mechaniniai veido valymai, beveik neturi kontraindikacijų, tinka įvairių tipų ir būklių odoms. Procedūra yra saugi ir maloni, kadangi jos metu epidermis nėra mechaniškai braižomas, nėra įsiurbimo (vakuumo) bei kristalų, kurie gali sukelti sudirgimą ar odos raudonį. Po procedūros oda būna nepriekaištingai švari, gausiai sudrėkinta, su matomu patempimo ir spindėjimo efektu, tad galima iš karto drąsiai grįžti į darbus ar kitas veiklas.

Mūsų klinikoje specialistai naudoja profesionalias Nr.1 pasaulyje kosmetikos priemones: pHformula, Mary Cohr, SeboCalm ir kt. pHformula pirmoji sukūrė prekinį ženklą kaip kosmetikos ir vaisto derinį, paremta medicinine odos atnaujinimo sistema – tai ne odos šveitimas, o kontroliuojamas cheminis odos atnaujinimas!

pH formula veido odos atnaujinimo procedūra – tai efektyvi, saugi ir labai populiari kosmetologinė procedūra, kurios pagalba skatinama ląstelių regeneracija.Taip pat stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba, stabdomi odos senėjimo procesai, lyginamos raukšlelės, mažinama pigmentacija, atstatoma odos drėgmė. Po šios procedūros jūs džiaugsitės švaria oda, pagerėjusiu jos elastingumu, lygesniu paviršiumi bei odos būkle.

Kviečiame išbandyti šias procedūras mūsų klinikoje!