Lūpų atjauninimas

LŪPŲ ATJAUNINIMAS NAUJAUSIU FOTONA SP DYNAMIS PRO LAZERIU – tai greita ir neskausminga procedūra, po kuriuos Jūsų lūpų oda taps stangresnė, švelnesnė, elastingesnė, palygės ir paskaistės lūpų spalva, taip pat išnyks smulkios raukšlelės aplink lūpas be jokių injekcijų, skausmo ir gijimo laikotarpio.

Šios neinvazinės procedūros metu paviršiniai ir giluminiai odos sluoksniai yra veikiami lazerio skleidžiamais impulsais taip skatinant kolageno gamybą. Ši procedūra yra greita, neskausminga, pacientas gali nedelsdamas grįžti prie kasdienės veiklos.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūros metu lazeris veikia tiek iš išorės, tiek iš vidaus – per burnos gleivinę. Dviejų bangos ilgių lazeriai yra derinami trimis lazerinėmis technologijomis. Oda atjauninama visuose jos sluoksniuose: giliojoje dermoje, paviršinėje dermoje ir epidermyje.

Po procedūros ant lūpų odos gali atsirasti paraudimas, jis išnyksta po keletos valandų. LipLase lūpų jauninimo procedūra atliekama ir vasarą, šią procedūrą galima kartoti kas 3–4 savaites 4 kartus geriausiems rezultatams pasiekti.

Procedūra susideda iš 3 žingsnių:

 • 1-asis – „Smooth lifting“, stangrinantis odą iš vidaus, per burnos gleivinę yra šildomas gilusis odos sluoksnis. Tai skatina kolageno gamybą, kai kuriose zonose oda iš karto pasidaro lygesnė.
 • 2-asis – „Smooth lifting“ švelni „sausa“ odos abliacija.
 • 3-iasis – „PIANO“. Ši dalis stimuliuoja visus odos sluoksnius.

Kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą?

Ši procedūra rekomenduojama tiek moterims, tiek vyrams, turintiems problemų su lūpų šerpetojimu, besiskundžiantiems lūpų sausumu. Moterys pastebi, kad po procedūros lūpų odos reljefas tampa lygesnis, o lūpų dažai „nesubėga“ į smulkias raukšleles.

Procedūra nėra skirta žymiam lūpų putlinimui.

Nerekomenduojama atlikti Liplase procedūros:

 • Nėštumas.
 • Polinkis keloidiniams ar hipertrofiniams randams.
 • Izotretinoino vartojimas per pastaruosius 6 mėnesius.
 • Aktyvi odos bakterinė infekcija ar herpes virusas gydomoje vietoje.
 • 4 savaites iki gydymo aktyvus UV spindulių poveikis (įdegimas) planuojamoje gydyti zonoje.
 • Sutrikęs kraujo krešėjimas (sergant hemofilija ar naudojant vaistus, pvz.: varfariną).
 • Fotosensibilizuojančių vaistų vartojimas (tetraciklino grupės antibiotikų, isotretinoino ir kt.).
 • Terapinėje zonoje atlikta BB GLOW procedūra.
 • Terapinėje zonoje atliktas permanentinis makiažas.
 • Rekomendacijos po procedūros
 • Po procedūros praėjus 2-3 dienoms galimas nežymus odos atsisluoksniavimas.
 • 4 savaites neatlikti šveičiamųjų, rūgštinių, lazerinių procedūrų paveiktoje zonoje.
 • Savaitę odą tepti drėkinamuoju, atstatomuoju kremu kas 2–3 val. Praėjus savaitei, likusį gijimo periodą odą drėkinti 2–3 kartus per dieną.
 • 3-4 dienas nenaudoti spalvotų (pigmentuotu) lupų dažų.
 • Procedūros dieną, po procedūros vengti saunos, baseinų, karšto dušo.
 • Vengti UV spindulių ir naudoti apsauginį kremą nuo saulės SPF 50.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė