MAKŠTIES ATJAUNINIMAS FOTONA LAZERIU

 

Įvairūs pokyčiai, kurie atsiranda moters organizme su amžiumi dėl hormominių organizmo pasikeitimų, didelio svorio svyravimų ar po buvusių gimdymų, tiesiogiai veikia moters makštį, sumažėja jos stangrumas, elastingumas, atsiranda raumenų silpnumas. Audiniuose labai sumažėja kolageno. Dėl šių pokyčių atsiranda stresinis šlapimo nelaikymas, išsausėja makšties gleivinė , vystosi gleivinės atrofija, dažnai po gimdymų lieka platesnė makštis, dėl ko irgi moteris jaučia nepasitenkinimą ar net diskomfortą , skausmą lytinių santykių metu .

Kada atliekama makšties rejuvenizacija lazeriu?

 • Lytinio gyvenimo gerinimui ;
 • Sumažėjusių pojūčių lytinių santykių metu gerinimui;
 • Skausmingumo ir diskomforto lytinių santykių metu gydymui;
 • Makšties laisvumo korekcijai ir gydymui;
 • Makšties niežėjimo, diskomforto, deginimo bei sausumo gydymui;
 • Stresinio šlapimo nelaikymo gydymui;
 • Pasikartojančių makšties infekcijų profilaktiniam gydymui.

Makšties atjauninimas FOTONA lazeriu – tai makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atsatymas. Tai unikali, patentuota Er:YAG lazerio terapija, skirta be pjūvių, neinvaziniam fototerminiam makšties kanalo įtempimui. Klinikiniai tyrimai parodė, kad ši procedūra FOTONA lazeriu yra efektyvi, lengvai atliekama ir saugi procedūra.

Makšties atjauninimo indikacijos yra makšties atsipalaidavimo sindromas, tai yra optimalios makšties struktūrinės formos praradimas. Ši būklė paprastai siejama su per dideliu makšties kanalo ištempimu gimdymo metu, taip pat su natūraliu senėjimu.

Kaip veikia IntimaLase®?

Fotona 2940 nm Er:YAG neabliacinė lazerinė procedūrqa su patentuota „Smooth-mode“ technologija termiškai veikia makšties audinį, stimuliuoja kolageno remodeliavimą ir naujų kolageno skaidulų sintezę makšties gleivinės audinyje ir kolageno turinčioje endopelvinėje fascijoje. Galutinis kolageno neogenezės ir remodeliavimo rezultatas yra makšties kanalo patempimas.

Ginekologinė procedūra atliekama naujausiu ir galingiausiu „FOTONA SP Dynamis PRO“ lazeriu, pasižyminčiu itin švelniu (smooth) režimu, kurios trukmė iki 30 minučių. Gydymo metu nepažeidžiama makšties gleivinė, neveikiami kiti moters vidaus organai (gimdos kaklelis, gimda (miomos), kiaušidės ir kt.).

Šiais laikais modernių lazerių dėka galite pašalinti makšties sausumo ir stangrumo problemas greitai, saugiai ir neskausmingai!

Kokius tyrimus būtina atlikti prieš procedūrą?

 • Normalus onkocitologinis (PAP) tepinėlis (einamųjų metų);
 • Pilnas moters lyties organų ultragarso aprašas iki 1 mėn. senumo (Miomos nėra kontraindikacija šiam gydymui);
 • Šlapimo tyrimas iki 7d. senumo (reikia įsitikinti, ar nesama šlapimo infekcijos);
 • Makšties floros tyrimas iki 7d. senumo (reikia įsitikinti, ar nėra uždegimo);

Kokios rekomendacijos po procedūros?

 • Neturėti seksualinių santykių 1 sav. po procedūros
 • Nesimaudyti vonioje, baseine 1 sav. po gydymo
 • Po 1 mėn. atvykti pakartotinai procedūrai

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė