Pigmentaciją mažinanti procedūra

Kompanija pHformula sukūrė inovatyvią ir labai veiksmingą procedūrą M.E.L.A, skirtą sunkioms odos problemos, tokioms kaip hiperpigmentacija, gydyti. Migdolų ir laktobioninė rūgštys, fito, salicilio rūgštis, azeloglicinas, patentuotas kompleksas PH-DVCTMT, pieno rūgštis, retinolis – suteikia visas galimybes kovoti ir padėti spręsti visus pigmentacijos lygius (UV spindulių sukeltas melanino sutrikimas, trauminė hiperpigmentacija, „senatvinės“ dėmės, foto senėjimas, matoma keratozė, žymi pigmentacija).

Kontraindikacijos:

Nėštumas;

Žindymas;


Jautri oda;


Nudegimai saulėje.

Kursas: 1-6 procedūros kas 2-3 savaites.

Procedūros trukmė 30-45 min.

Po procedūros nevargina tempimo pojūtis, oda paskaistėja, sutraukiamos išsiplėtusios poros, sumažėja smulkios raukšlelės, paskatinama odos regeneracija ir ląstelių atsinaujinimas, pagerėja odos tonusas, pašviesėja pigmentinės dėmės ir kiti odos pakitimai, dingsta odos pilkumas, sustiprinami natūralūs odos apsauginiai faktoriai.

Rekomendacijos po rūgštinio pilingo procedūros:

  • Vengti saulės spindulių ir naudoti apsauginį kremą SPF 30; SPF 50;
  • Poprocedūriniam poveikiui sustiprinti kosmetologė gali rekomenduoti specialių priemonių veido odos priežiūrai namuose.

Atsiliepimai

Kiekviena moteris iš prigimties yra karalienė ir verta geriausio aptarnavimo. 👑
Plaukelių šalinimas lazeriu ir kūno kontūravimo procedūros Medestetus klinikoje yra vienas geriausių sprendimų! Medestetus klinikoje Kaune manęs laukia maloni aplinka, kvalifikuoti specialistai, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Ir kurgi aš buvau anksčiau? 😊

Viktorija Jakučinskaitė

Pagrindinė priežastis, dėl kurios išsirinkau šią kliniką, nes čia dirba tikri profesionalai! Kiekvienam klientui skiriama daug dėmesio, o svarbiausia negaili lazerio impulsų, kas ir lemia plaukelių šalinimo procedūros efektyvumą. Man labai patiko šios klinikos požiūris, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė!

Inidė Jasnauskaitė

Medestetus kliniką, man rekomendavo artima draugė, kadangi pamačiau jos odos pokyčius ir nusprendžiau, kad reikia atsiduoti į profesionalų rankas. Noriu pasidžiaugti, kad Medestetus klinikoje nuostabiai jauki aplinka, kurioje vos įžengus, norisi atsiduoti į puikių specialistų rankas ir užmigti.😊 Čia visada snūsteliu, kaskart atsigulus į procedūrinę lovą 😊

Eglė Straleckaitė

Jau po pirmo apsilankymo Medestetus klinika užsitarnavo mano pasitikėjimą bei pranoko lūkesčius. Procedūra atlikta ypatingai kruopščiai, personalas – labai malonus, viskas čia nauja ir gražu. Nuo šiol ši klinika bus viena iš pagrindinių mano stotelių lankantis Kaune.

Simona Berlinskaitė

Man svarbi visuma: specialisto išsilavinimas, įgūdžiai, patirtis, komunikacija. Be galo džiaugiuosi atradusi Medestetus kliniką. Balansas tarp profesionalumo, nuoširdumo ir požiūrio į pacientus mane džiugina kiekvieną kartą. Kadangi pati dirbu su klientais, esu įsitikinusi, kad Medestetus rūpi ne kiekybė, o kokybė. Kiekvieną kartą procedūras pradeda aptarimu bei konsultacija, o procedūros yra profesionalios!

Laura Jakubauskienė

Anksčiau esu išbandžiusi ne vieną lazerį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tačiau, plaukelių šalinimas lazeriu Medestetus klinikoje – metų atradimas! Čia specialistai visuomet maloniai pasitinka bei pritaiko efektyviausia, greičiausia procedūrų kursą. Tai geriausias mano sprendimas, kurio gailiuosi nepadarius anksčiau.

Nijolė Dahmani

Man labai patinka, jog šioje klinikoje dirba labai malonūs specialistai, yra graži aplinka, naudojamas naujausios kartos Asclepion Mediostar Monolith diodinis lazeris, kuris savo galingumu pranoksta kitus rinkoje esamus lazerius ir procedūras visam kūnui galima atlikti net vasaros metu!

Kamilė Dambrauskaitė

Kodėl pasirinkau Medestetus kliniką? Nes jie savo srities profesionalai, kurie puikiai nusimano lazerių parametruose, todėl procedūros tampa labai efektyvios ir komfortiškos. Kiekvienam klientui skiriamas ypatingas dėmesys! Mano nuoširdi rekomendacija!

Greta Mikalauskytė